Connect with Us

All posts tagged "marcelo"

Uncategorized 19:47 - 10 Mars, 2019

Marcelo shpërthen në stërvitje / “Më thithni…”, Ramos kundër tij

Ribashkimi i Marcelos me skuadrën shkaktoi një incident te Real Madrid, në seancën e fundit stërvitore, para transfertës ndaj Valladolid. Braziliani që vlen shumë pak për...

Aktualitet 11:29 - 6 Gusht, 2018

Balotelli e sfidoi? Vjen përgjigja nga Marcelo

Mario Balotelli sfidoi shumë nga kolegët e tij dhe ndër ta sidomos yllin brazilian Marcelo, dukë shënuar gol nga prapa portës. A e bëni dot dhe ju...