Connect with Us

All posts tagged "maqellare"

Kultura 11:17 - 25 Shkurt, 2020

Grabitja me dhunë e banesës në Maqellarë/ Shkon në 5 numri i të arrestuarve

Shkon në 5, numri i të arrestuarve për vjedhjen me dhunë të ndodhur me datë 2 shkurt, në një banesë në Maqellarë. Falë reagimit në kohë...

Kronika 15:40 - 8 Nentor, 2019

I vranë të birin një vit më parë/ Tritoli i plagos edhe djalin 20 vjeçar

Detaje të reja kanë dalë lidhur me shpërthimin e tritolit në Maqellarë. Sipas Report Tv, si pasojë e shpërthimit ka mbetur djali i Gazmir Kosiqit, Ismail...

Aktualitet 22:43 - 18 Janar, 2018

“Stop” shkon në Peshkopi/ Kryetari i Bashkisë “zhduket”

Lefter Muça tregon se prej vitesh ka shërbyer si shofer për transportin e nxënësve në Maqellarë të Peshkopisë. Por tani bashkia ka lidhur një kontratë me...

Aktualitet 12:21 - 4 Janar, 2018

Aksident në Maqellarë/ Dy të plagosur

Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në aksin rrugor Maqellarë – Shupenzë. Dy automjete kanë devijuar rrugën duke u përplasur me njëri tjetrin e...

Aktualitet 23:05 - 18 Tetor, 2017

Arbana largohet nga Tirana/ Shihni ku është zhvendosur

Pas një sezoni të ngarkuar në Top Channel dhe pas një vere të kaluar midis punës dhe shlodhjes, moderatorja e mirënjohur Arbana Osmani, ka vendosur të...