Connect with Us

All posts tagged "Man.City"

Uncategorized 23:15 - 3 Janar, 2019

Spektakël në Angli/ Manchester City mposht Liverpoolin dhe i afrohet kreut

Mancester City fitoi supersfidën e javës së 21-të në Premier League, duke mposhtur me shifrat 2-1 Liverpoolin, e duke i shkaktuar kështu humbjen e parë sezonale...

Aktualitet 10:24 - 6 Gusht, 2018

10 vite trajner/ E pabesueshme sa trofe ka fituar Pep Guardiola

Manchester City mposhti 2-0 Chelsean dje, duke fituar Superkupën e Anglisë. Suksesi i rradhës për “qytetarët” po ashtu dhe për trajnerin e tyre, Pep Guardiola. Trajneri...