Connect with Us

All posts tagged "malltezi"

Jamarbër Malltezi, anëtar i kryesisë dhe drejtues i Departamentit për Ambjentin, Pyjet dhe Turizmin në PD
Denoncim 18:23 - 11 Janar, 2020

Malltezi denoncon skandalin/ Rama, Ahmetaj dhe Zoto po përlajnë miliona euro

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ka vijuar me denoncimet publike lidhur me masakrën që po i  bëhet mjedisit. Malltezi ishte sot në plazhin...

bojkoti i zvgjedhjecve hajdarui: vetevrasje politike
Aktualitet 14:44 - 18 Prill, 2019

Brishtësia e fortë e Rudina Hajdarit

Nga Alba Malltezi  * Ndërkohë që  disa gra të Drejtësisë po kalojnë të vetme provën e pastërsisë dhe integritetit profesional të Vettingut, në Parlamentin e Shqipërisë...

Jamarbër Malltezi, anëtar i kryesisë dhe drejtues i Departamentit për Ambjentin, Pyjet dhe Turizmin në PD
Aktualitet 14:35 - 13 Prill, 2019

Tërhiqet senati i UBT-së?/ Malltezi përgënjeshtron lajmin, publikon vendimin

Pedagogu Jamarbër Malltezi ka reaguar pas lajmeve të raportuara sot nga mediat, se Senati i Universitetit Bujqësor të Tiranës është tërhequr nga protestat, për ti hapur...

Aktualitet 11:38 - 13 Prill, 2019

Malltezi publikon mesazhin e kolegut socialist/ Si na ngritën kurth Veliaj dhe Spiropali

Pedagogu i Universitetit Bujqësor të Tiranës, Jamarbër Malltezi ka publikuar sot një mesazh, nga një koleg i cili thekson se ka votuar gjithnjë për PS, por...

Aktualitet 09:27 - 19 Shkurt, 2019

Deputeti i LSI “tradhëton” Kryemadhin/ Zbulohet arsyeja

Ditën e djeshme kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas një mbledhje të grupit parlamentar deklaroi zyrtarisht djegien e mandateve, sipas tij si një mesazh i...

Jamarbër Malltezi, anëtar i kryesisë dhe drejtues i Departamentit për Ambjentin, Pyjet dhe Turizmin në PD
Aktualitet 15:00 - 5 Shkurt, 2019

Malltezi zbulon skenarin/ Me 30 qershor mbahen dy palë zgjedhje

Jamarbër Malltezi, anëtar i kryesisë dhe drejtues i Departamentit për Ambjentin, Pyjet dhe Turizmin në PD,  ka bindjen e plotë se protesta e 16 shkurtit do...

Aktualitet 13:43 - 19 Janar, 2019

Foto/ Çfarë nuk u pa sot në Këshillin Kombëtar të PD

Partia Demokratike ka zhvilluar sot mbledhjen e Këshillit të ri Kombëtar, ku është votuar për zgjedhjen e strukturave drejtuese të kësaj force politike. CNA.al sjell nëpërmjet...

Aktualitet 15:25 - 15 Nentor, 2018

Foto-“Masakër” në Librazhd/ Malltezi, akuza të forta Ramës dhe Klosit

Drejtuesi i Departamentit për Mjedisin në PD, Jamarbër Malltezi ka publikuar sot në rrjetet sociale, një foto e cipa sipas tij është bërë në Librazhd. Në...

Aktualitet 11:00 - 3 Nentor, 2018

Basha zbulon qeverinë hije/ Emrat që presin postet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dje në mbrëmje në emisionin “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit ka zbuluar dhe emrat e qeverisë hije, apo atyre...

Aktualitet 11:39 - 21 Tetor, 2018

Fshehja e aferave korruptive/ Dyshja Rama-Veliaj dalin zbuluar

Partia Demokratike denoncoi disa javë më parë ndërtimin e qiellgërvishtësve brenda Parkut të Liqenit, nga dyshja Rama-Veliaj. Në një deklaratë për mediat, kreu i Departamentit të...

Aktualitet 14:16 - 20 Tetor, 2018

Kompania “fantazmë” grabit 178 milionë euro/ Ja pse duhen ndjekur penalisht Rama dhe Ahmetaj

Drejtuesi i Departamentit për Mjedisin në partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi ka bërë sot një denoncim në adresë të kryeministrit Rama dhe kreut të Financave, Arben Ahmetaj....

Aktualitet 22:15 - 3 Tetor, 2018

Nuk pasqyruan atë që po ndodh me impiantin e plehrave/ Malltezi akuza të forta mediave

Kreu i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi ka akuzuar mediat, të cilat sipas tij nuk pasqyruan atë që po ndodh në të vërtetë,...

Aktualitet 15:36 - 29 Shtator, 2018

Zbulohet skandali/ Ja si po zhvaten 178 milionë euro

Kreu i Departamentit të Mjedisit pranë Partisë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ditën e djeshme ka treguar një të vërtetë të hidhur për banorët, të cilët sipas tij,...

Aktualitet 18:10 - 28 Shtator, 2018

“Po vuajnë nga kanceri qytetarët”/ Malltezi jep alarmin për inceneratorët

Kreu i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi gjatë një interviste në News 24 është shprehur se për shkak të inceneratorëve, banorët e zonës...

Aktualitet 17:24 - 28 Shtator, 2018

Impianti për trajtimin e mbetjeve në Sharrë/ Malltezi zbulon prapaskenat

Kreu i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi ka akuzuar Qeverinë dhe Bashkinë e Tiranës, për aferën korruptive me inceneratorët për trajtimin e mbetjeve...

Aktualitet 09:40 - 24 Shtator, 2018

“Argat i Soros”/ Demokratët “kryqëzojnë” Lulzim Bashën

Drejtuesi i Departamentit për Mjedisin në PD, Jamarbër Malltezi, në një postim në faqen e tij në rrjetet sociale, akuzon kryeministrin Rama si argat të Soros....

Qeveria "Rama 1"
Aktualitet 14:36 - 12 Shtator, 2018

Foto/ Kush është ministri që shkel ligjin në mes të Tiranës?

Drejtuesi i Departamentit për Mjedisin në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, në një postim në rrjetet sociale shkruan se ligji në Shqipëri nuk funksionon njëlloj për ministrat...

Aktualitet 08:50 - 7 Shtator, 2018

Jamarbër Malltezi ka një mesazh për Lulzim Bashën

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Memaliaj, ku një 43-vjeçar u ekzekutua me armë...

Aktualitet 15:00 - 16 Maj, 2018

Drejtësia në duart e Ramës/ Zbardhen faktet

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi ka reaguar në pas fjalës së kryeministrit Rama në mbledhjen e grupit parlamentar të PS. Në një...

Kryesore 09:47 - 24 Prill, 2018

Malltezi tregon çfarë shkoi keq në Këshillin Kombëtar të PD/ Mungesa e Berishës…

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi ka folur për problemet që kishin hasur gjatë mbledhjes së Këshillit Kombëtar të PD. Në një...

Aktualitet 18:22 - 19 Mars, 2018

Arrestimi i kryebashkiakut të Lezhës/ Malltezi tregon përse është drejtësi me dy standarde

Kryetari i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ka reaguar pas arrestimit të kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frrokaj. Me anë të një postimi në...

Aktualitet 12:01 - 6 Dhjetor, 2017

Situata kriminale/ Malltezi akuzon ndërkombëtarët: Bëjnë sikur nuk shohin

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit, Pyjeve dhe Turizmit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi ka akuzuar ndërkombëtarët pasi sipas tij bëjnë sikur nuk shohin ato që ndodhin...

Aktualitet 19:45 - 28 Nentor, 2017

Inceneratorët/ Malltezi: këto janë 4 aferat e Ramës dhe provat alarmante

Kryetari i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ishte i ftuari i radhës në studion e lajmeve të “SYRI.net”. Teksa komentoi aktualitetin poltik në...