Connect with Us

All posts tagged "makinen"

Denoncim 22:10 - 20 Janar, 2020

Denoncimi i “Stop”/ Emërohet Konsull në Janinë, nuk i çregjistrojnë makinën dhe e gjobisin!

Sofokli Vasili ka punuar prej 26 vjetësh në diplomaci dhe pjesën më të madhe të detyrës e ka kryer në Greqi. Në 2014 ai emërohet konsull...

Aktualitet 00:20 - 6 Tetor, 2017

Vodhi makinën për të shpëtuar viktimat në Las Vegas/ Pronari i makinës i le një mesazh

Një 29 vjeçar, ish ushtarak Taylor Winston ishte në koncertin e Las Vegas dhe kur ndodhi ajo që ndodhi ai shpejt mori makinën e parë që...

Life Style 12:10 - 7 Mars, 2016

Policia gjen kokainë në makinën e supermodeles

Pak ditë më parë Kate Moss shiti makinën e saj, një Mercedes të zi. Por përpara se t’ia dorëzonte çelësat pronarit të ri, supermodelja harroi të...