Connect with Us

All posts tagged "mafja"

Opinione 22:15 - 8 Nentor, 2019

Nga Kreshnik Çollaku/ Nëse ka një rrezik rus në Tirane, ai është modeli i Mafies

Nën një plagjiature bajate me ato të sulmeve të kundërshtarëve politike të presidentit Trump, teveqelët e Tiranës me këtë dalldinë idiote që i ka kapur se...

Aktualitet 23:22 - 6 Janar, 2019

Gazetari: Politika shqiptare si mafja e viteve ’80/SPAK te rrafshoje qeverine dhe opoziten

Gazetari Denis Dyrnjaja, ne nje reagim te tij ne rrjetet sociale shkruan se politika aktuale ne Shqiperi eshte si mafja e viteve ’80 ne Itali. SPAK,...

Aktualitet 12:04 - 19 Nentor, 2018

Ardi Veliut i rrëmbejnë kushëririn/ Detajet e krimit mafioz denoncuar nga Artan Hoxha

Një ngjarje e tipit mafioz, rrëmbim dhe zhdukje personi ka ndodhur në Vlorë pasditen e datës 17 korrik rreth orës 15:45. I riu Elvis Troqe është...