Connect with Us

All posts tagged "madatet"

Politikë 22:50 - 16 Shtator, 2019

“Të gjithë sytë tek opozita”/ Salianji: Nuk mund të ishim dhe të pastër dhe të përfshirë

Ish deputeti i listës Basha, Ervin Salianji i qenë i ftuar mbrëmjen e sotmë në studion e emisionit “Open” në Top Channel, u shpreh se opozita...

Aktualitet 21:50 - 28 Shkurt, 2019

Akuzat ndaj eurodeputetëve/ Kryemadhi: Kanë bërë pazare me Shqipërinë

E ftuar sot në emisionin “Të Pa Ekzpozuarit” në News 24, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi hodhi disa akuza ndaj ndërkombëtarëve për pazare për të shtyrë...

berisha denoncim nga qytetari dixhital
Aktualitet 11:54 - 18 Shkurt, 2019

Berisha pro djegies së mandateve

Në mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së, ish-Kryeministri Sali Berisha është shprehur pro djegies së mandateve. Sipas të njëjtit rrëzimi i Ramës është në interes të...