Connect with Us

All posts tagged "macaulay culkin"

Lajme 21:34 - 2 Janar, 2020

“I vetëm në shtëpi”/ Si duken aktorët pas 30 vitesh

Ekzistojnë shumë simbole të Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, pema, aroma e frutave, dritat, dhuratat. Mirëpo, për një pjesë të madhe të njerëzve përfshihet edhe komedia...

Aktualitet 22:30 - 24 Janar, 2018

Aktori i famshëm i “I vetëm në shtëpi” rrëfen mardhënen me Michael Jackson

Macaulay Culkin u gjend në qendër të vëmendjes që në moshën 8 vjeçare për shkak të rolit të tij si Kevin, një personazh shumë i dashur...