Connect with Us

All posts tagged "lypsar"

Kosova & Rajoni 21:11 - 17 Shkurt, 2020

Dhunoi lypsarin/ Avokati nuk pendohet: Më përmendi nënën

Videoja e avokatit të njohur Tomë Gashi duke përbuzur një lypës në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë, bëri xhiron e rrjetit pak ditë më parë. Avokati...

Kosova & Rajoni 22:36 - 14 Shkurt, 2020

Video – Avokati dhunon lypësin në mes të qytetit

Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë. Mësohet se avokati i njohur Tomë Gashi ka përbuzur një lypësin dhe i ka...