Connect with Us

All posts tagged "lulzim hamiti"

Kronika 20:05 - 24 Korrik, 2019

Pasuri të dyshimta në Lezhë dhe Gjirin e Lalzit/ Olsi Komiçi dhe ONM kapin mat Kastriot Selitën

Kryetari i Gjykatës Administrative të Apelit në Tiranë, Kastriot Selita do të përballet sërish me Vettingun. Selita u konfirmua në detyrë me  datë 18.6.2019  nga Komisioni...

Aktualitet 12:52 - 11 Korrik, 2019

Gënjeu për pasurinë/ Gjyqtari Ilir Mustafaj kapet mat nga Vettingu

Gjyqtari Ilir Mustafaj, ka dalë sot para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për t’u njohur me gjetjet e hetimeve. Në seancën e parë dëgjimore, Mustafaj pati...

Aktualitet 17:02 - 2 Gusht, 2018

Skandal -Komisioneri i Vettingut  nën hetim/ Gjyqtarët dhe prokurorët në duar të një falsifikatori?  

Pak ditë më parë, Partia Demokratike akuzoi, komisionerine   Vettingut Lulzim Hamitaj për falsifikim të dokumenteve. PD i referohej një certifikate të gjuhës angleze në nivelin avancuar...