Connect with Us

All posts tagged "luljeta bozdo"

Opinione 15:42 - 2 Shkurt, 2020

Nga Tanush Çaushi/ E dashur Profesore Luljeta Bozo!

Duke dëgjuar profesoren time të dashur Luljeta Bozo, ku ajo e shprehu qartë se jemi në një kolaps ku kushdo ka ndërtuar aty ku ka ”dashur”...

Politikë 16:25 - 5 Dhjetor, 2019

Rama thërret në zyrë inxhinieren Bozdo/ Kryeministri i kërkon ndihmë: Do ishte shumë pozitive

Kryeministri Edi Rama ka pritur sot në zyrën e tij, inxhinieren Luljeta Bozo. Rama i kërkoi ndihmë Bozdos për fazën e ekspertimit të godinave të cilat...

Sociale 16:08 - 5 Dhjetor, 2019

Rama pret në kryeministri inxhinieren Bozdo/ Jeni burim sigurie

Kryeministri Edi Rama ka pritur në kryeministri inxhinieren Luljeta Bozdo. Kryeministri ka shprehur falenderim të veçantë për inxhinieren. Rama i tha Bozdos se ajo ka bërë...

Lajme 22:13 - 3 Dhjetor, 2019

Tërmeti tragjik/ Inxhinierja Bozo: Kemi ngritur shqetësimin, nuk na kanë dëgjuar

Inxhinierja e njohur Luljeta Bozo shprehet se prej vitesh vitesh kanë ngritur shqetësimin në lidhje me kushtet teknike të projektimit. Sipas Bozdos edhe pse shqetësimi është...

Opinione 15:14 - 1 Dhjetor, 2019

“Mediat flasin për brekët e Noizyt dhe telefonin e Kujtim Gjuzit/ Zonja Luljeta flet me pasion dhe kthjellësi të frikshme për situatën aktuale”

Nga Ronaldo Daja Duke dëgjuar zonjën në ekran teksa fliste m’u kujtua ajo shprehja që shpesh ma përmendin prindërit: “Në kohën tonë bëhej shkollë, ju tani...