Connect with Us

All posts tagged "luli ik"

Rama dhe basha
Aktualitet 23:01 - 16 Maj, 2019

Nga “Rama ik” në “Luli ik”/ Ja çfarë parashikon Edi Rama

Kryeministri Edi Rama nga studio e emisionit “Opinion” deklaroi se ndjekësit do ti kthehen kundër Lulzim Bashës me 1 korrik për shkak të shkatërrimit të PD-së....

Aktualitet 10:44 - 10 Shtator, 2017

Luli ik!

Dje parlamenti zgjodhi Gramoz Ruçin në krye për katër vite, një votim ku  deputetë të PD-së të vendosur në listë nga Lulzim Basha, votuan për zgjedhjen...