Connect with Us

All posts tagged "lulezim basha"

Opinione 14:18 - 4 Janar, 2020

Nga Ilir Levonja/ A je gjallë Sali Berisha?

Nuk e di sa e sa herë më vjen ta them këtë që, a je gjallë Sali Berisha apo jo? E kam fjalën për Saliun opozitar,...

Aktualitet 17:34 - 24 Shkurt, 2019

Akuza e rendë e Avokatit për Ambasadën  amerikane dhe Lulzim Bashën

Kanë bojkotuar ekspozitën e piktorit Avni Delvina dhe për këtë kanë merituar akuza të rënda nga avokati Altin Goxhaj, i cili, është present në studion e...

Aktualitet 19:20 - 3 Tetor, 2017

PR krijon grupin e saj parlamentar me deputetë borxh

Partia Republikane  ka krijuar grupin e saj parlamentar, megjithëse, referuar rezultatit të zgjedhjeve të 25 qershorit nuk ja ka dalë të ketë numrin e duhur për...