Connect with Us

All posts tagged "luksoze"

Aktualitet 09:28 - 24 Nentor, 2017

FOTO/VIP-at shqiptarë me shtëpi luksoze. Ja arredimet më të bukura

  Vitet e fundit duket se artistët shqiptarë janë futur në një garë se kush do të blejë shtëpinë më të shtrenjtë dhe në zonën më...

Aktualitet 10:56 - 22 Nentor, 2017

FOTO/Brenda shtëpisë luksoze të Orindës dhe Turjan Hyskës

Turjan Hyska dhe Orinda Huta kanë qenë një nga çiftet më të komentuara të këtij viti, sidomos gjatë verës kur lidhën kurorë me një dasmë madhështore....

Aktualitet 20:55 - 18 Nentor, 2017

Foto/ Brenda shtëpisë ku jetoi dhe vdiq Al Capone

A keni menduar ndonjëherë se ku jetojnë gangsterët e famshëm? Si duket shtëpia e tyre nga brenda? Ne do ju tregojmë shtëpinë e njërit prej gangserëve...

Aktualitet 23:10 - 6 Nentor, 2017

Kjo shtëpi mund t’ju duket e zakonshme nga jashtë/ Nuk keni parë asgjë

Për shumicën e njerëzve, termi ‘motorhome’ nuk thote luks. Një kompani gjermane, është duke u përpjekur ta ndryshojë këtë fakt, ato e nisën me një shtëpi1.7...

Aktualitet 23:20 - 13 Tetor, 2017

Foto/ Apartamentet luksoze në të cilat nuk do jetoni kurrë

Është e lehtë të supozohet se të gjitha banesat janë të njëjta. Sigurisht, disa janë më të mëdha se të tjerët, por bazat e jetesës së...

Aktualitet 21:10 - 3 Shtator, 2017

Foto/ Hotelet më të shtrenjta në botë

Për shumicën prej nesh zgjedhjen ku të qëndrojnë kur udhëtojmë është një bilanc i buxhetit, lokacionet dhe objektet. Paramendoni për një sekondë se paratë nuk kanë...

Aktualitet 22:20 - 21 Gusht, 2017

Kjo kompani paguan 10,000 $ për të udhëtuar në vende luksoze

Kompania luksoze Third Home shpalli në Facebook që do pranojnë kandidatët për ata që quhet Puna më e mirë në planet , një pozicion që paguhet...

Aktualitet 23:55 - 25 Mars, 2017

Vilë superluksoze?!/Reagon Shkëlzen Berisha: Ja e vërteta

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, ka reaguar pas disa lajmeve në disa media se ai ka një supervilë luksoze. Sipas tij, vila për të cilën...

Sport 12:15 - 24 Janar, 2015

Jeta luksoze e Xherdan Shaqirit

Xherdan Shaqiri pati një fëmijëri të varfër, por gjërat ndryshuan me kalimin e kohës kur ai filloi të ndërtojë një karrierë të ndritur.Ylli kosovar tani është...