Connect with Us

All posts tagged "luksoze"

Aktualitet 23:10 - 6 Nentor, 2017

Kjo shtëpi mund t’ju duket e zakonshme nga jashtë/ Nuk keni parë asgjë

Për shumicën e njerëzve, termi ‘motorhome’ nuk thote luks. Një kompani gjermane, është duke u përpjekur ta ndryshojë këtë fakt, ato e nisën me një shtëpi1.7...

Aktualitet 23:20 - 13 Tetor, 2017

Foto/ Apartamentet luksoze në të cilat nuk do jetoni kurrë

Është e lehtë të supozohet se të gjitha banesat janë të njëjta. Sigurisht, disa janë më të mëdha se të tjerët, por bazat e jetesës së...

Aktualitet 21:10 - 3 Shtator, 2017

Foto/ Hotelet më të shtrenjta në botë

Për shumicën prej nesh zgjedhjen ku të qëndrojnë kur udhëtojmë është një bilanc i buxhetit, lokacionet dhe objektet. Paramendoni për një sekondë se paratë nuk kanë...

Aktualitet 22:20 - 21 Gusht, 2017

Kjo kompani paguan 10,000 $ për të udhëtuar në vende luksoze

Kompania luksoze Third Home shpalli në Facebook që do pranojnë kandidatët për ata që quhet Puna më e mirë në planet , një pozicion që paguhet...

Aktualitet 23:55 - 25 Mars, 2017

Vilë superluksoze?!/Reagon Shkëlzen Berisha: Ja e vërteta

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, ka reaguar pas disa lajmeve në disa media se ai ka një supervilë luksoze. Sipas tij, vila për të cilën...