Connect with Us

All posts tagged "luksoze"

Kryesore Show Biz 15:46 - 27 Qershor, 2019

Çifti i famshëm nis pushimet luksoze/ Zbulohet “çmimi i kripur” që shpenzuan për një natë

Çifti i famshëm i showbizit të huaj, Amal Clooney dhe George Clooney janë parë në Venecia teksa po kalojnë pushimet verore. Amal dhe George qëndruan në...

Aktualitet 12:25 - 31 Maj, 2019

Dhurata luksoze/ Ish Miss Shqipëria feston ditëlindjen, ja urimet e veçanta

Ish Miss Shqipëria 2018, Trejsi Sejdini feston ditën e sotme ditëlindjen e saj të 19-të. Sipas postimeve të saj në Instagram, ajo e ka pritur ditëlindjen...

Kryesore Show Biz 12:40 - 29 Prill, 2019

“Më në fund e divorcuar”/34 vjeçarja organizon festën luksoze pas ndarjes

Catherine Navarro u martua me bashkëshortin e saj Marc kur ishte 20-vjeçe, një vendim, sipas saj, i nxituar pasi nuk vonoi shumë dhe u pendua. Marrëdhënia...

Aktualitet 13:53 - 20 Prill, 2019

Foto/Jeta luksoze e 21 vjeçares e martuar me manjatin rus 57 vjeçar

Prej afro 3 vitesh ata jetojnë të lumtur e të martuar, e gjithçka duket normale, por historia e tyre nuk nis 3 vite më parë.Romanca e...

Aktualitet 22:00 - 14 Prill, 2019

E punuar e gjitha me dorë, kjo është veza e Pashkëve më e kushtueshme në botë

E punuar e gjitha me dorë, veza që peshon 65kg është bërë e gjitha prej çokollate të errët dhe u krijua nga shefja e kuzhinës, Cherish...

Kryesore Show Biz 11:40 - 27 Mars, 2019

“Nuk i jap rëndësi jetës luksoze”/Reperi shqiptar ka dy fjalë për të na thënë

Këngëtari i njohur Skerdi Ago para pak ditësh,  deklaroi publikisht se do të hiqte dorë nga muzika për një periudhë kohore. Përmes një postimi në llogarinë...

Fashion 13:53 - 12 Mars, 2019

Aksesori që na e bën paraqitjen shumë luksoze, por na kushton kaq pak!

Ndoshta nuk u jepni vëmendjen e duhur aksesorëve, por ka ardhur koha ta bëni këtë. Në fakt ka një aksesor që pavarësisht sesa e keni blerë,...

Kryesore Show Biz 11:58 - 2 Mars, 2019

Foto/Anija më luksoze në botë, shkallë me gurë Swarovski dhe sallë kinemaje

Anija luksoze ‘MSC Bellisima’ u ankorua sot në portin e Southampton në Britani dhe pamjet kanë lënë pa fjalë që tani publikun. Anija gjigante që kushton...

Kryesore Show Biz 14:53 - 11 Shkurt, 2019

Bën jetë super luksoze, Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur

Modelja shqiptare, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në media, e cila përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe...

Kryesore Show Biz 11:25 - 10 Shkurt, 2019

Mbetëm pa fjalë! Hyni brenda vilës luksoze të Almedës dhe Tolgahanit

Modelja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori i mirënjohur turk Tolgahan Sayisman pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë. Siç është deklaruar para...

kylie pushime
Aktualitet 21:15 - 20 Janar, 2019

$31,500 një natë: Brenda resortit luksoz ku po pushon Kylie Jenner

Për momentin, Kylie Jenner po pushon së bashku me familjen dhe miqtë në plazhin Grace Bay – i cilësuar si një ndër plazhet më të mira...

linda rama jep doreheqjen nga abi bank
Aktualitet 14:25 - 7 Janar, 2019

“Jeta luksoze e Ramës”/ PD: Përdor gruan për tu mbrojtur

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, në një deklaratë për shtyp ka thënë se  kryeministri Edi Rama bën jetë shumë luksoze me paratë që ka marrë...

Kryesore Show Biz 12:11 - 14 Dhjetor, 2018

Ora e trashëgimtares së Top Channel kap shifra marramendëse/Ja sa shtrenjtë kushton

Lori Hoxha është një nga femrat shqiptare më të pasura dhe këtë po vazhdon të dëshmojë çdo ditë e më shumë. Trashëgimtarja e “Top Channel” bën...

Kryesore Show Biz 10:31 - 24 Nentor, 2018

Brenda shtëpisë luksoze të Zaiminës/Ambient më modern nuk keni parë

Zaimina Vasjari mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe ndër më të komentuarat që nga fillimi karrierës e deri sot kur është...

Kryesore Show Biz 23:50 - 27 Mars, 2018

Foto/ Shtëpia e Kylie Jenner e mbuluar nga luksi

Kylie Jenner i ka habitur fansat e saj me aftësitë për të dizenjuar shtëpinë e saj. Ajo ka shpërndarë në Snapchat disa foto të ambienteve të...

Kryesore Show Biz 22:00 - 11 Mars, 2018

Foto/ Të famshëm me makina luksoze

Pasioni i shumë prej yjeve të muzikës, kinematografisë dhe televizionit janë padyshim makinat, të cilat shumica e tyre i kanë të përsonalizuara. Por mbi të gjitha...

Aktualitet 17:00 - 8 Shkurt, 2018

Foto/ Aktorja e njohur hap dyert e shtëpisë luksoze

Jennifer Aniston është një nga aktoret më të paguara të momentit, dhe si e tillë bën një jetë të rrethuar me luks. Që nga martesa me...

Aktualitet 00:10 - 30 Dhjetor, 2017

Kompanitë luksoze të cilat nuk vlejnë asgjë

Shumë njerëz besojnë se disa kompani luksoze janë më të mira se disa të tjera. Kjo nuk është gjithmonë e vërtetë. Nuk është e thënë se...

Aktualitet 10:19 - 13 Dhjetor, 2017

Foto/Bes Kallaku tregon shtëpinë luksoze

Për herë të parë që kur ka nisur bashkëjetesën me Xhensila Myrtezajn, aktori Bes Kallaku, ka treguar strehën e tyre të dashurisë. Ai ka postuar një...

Aktualitet 14:23 - 24 Nentor, 2017

Foto/Shtëpia e mahnitshme dhe luksoze e aktorit turk Kivanç Tatlitug

Aktori i famshëm turk, Kivanç Tatlitug, i cili është njohur në Shqipëri për rolin e Behlulit në serialin “Dashuri e ndaluar” po punon së fundmi për...

Aktualitet 09:28 - 24 Nentor, 2017

FOTO/VIP-at shqiptarë me shtëpi luksoze. Ja arredimet më të bukura

  Vitet e fundit duket se artistët shqiptarë janë futur në një garë se kush do të blejë shtëpinë më të shtrenjtë dhe në zonën më...

Aktualitet 10:56 - 22 Nentor, 2017

FOTO/Brenda shtëpisë luksoze të Orindës dhe Turjan Hyskës

Turjan Hyska dhe Orinda Huta kanë qenë një nga çiftet më të komentuara të këtij viti, sidomos gjatë verës kur lidhën kurorë me një dasmë madhështore....

Aktualitet 20:55 - 18 Nentor, 2017

Foto/ Brenda shtëpisë ku jetoi dhe vdiq Al Capone

A keni menduar ndonjëherë se ku jetojnë gangsterët e famshëm? Si duket shtëpia e tyre nga brenda? Ne do ju tregojmë shtëpinë e njërit prej gangserëve...