Connect with Us

All posts tagged "luana vjollca"

Kryesore Show Biz 16:20 - 31 Korrik, 2019

Luksi i shfrenuar i Luana Vjollcës/ Moderatorja udhëton me helikopter privat në Francë

Moderatorja Luana Vjollca prej ditësh po eksploron rivierën e Francës. Ditën e sotme ajo ka publikuar disa foto duke treguar se po i shijon pushimet duke...

Life Style 11:23 - 31 Korrik, 2019

WOW! “Superbomba” shqiptare/ 40 fotot “shpërthyese” të Luana Vjollcës me bikini

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit. gjithashtu është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Përveç moderimit Luana ka...

Kryesore Show Biz 15:03 - 30 Korrik, 2019

Nga Monte Carlo në Nice/ Luana Vjollca pushon në një tjetër destinacion luksoz

Moderatorja Luana Vjollca ka nisur pushimet pas një sezoni të ngjeshur me projekte muzikore. Ditën e djeshme ajo publikoi disa foto ku zbuloi destiancionin luksoz ku...

Kryesore Show Biz 16:27 - 29 Korrik, 2019

Pushimet luksoze të Luana Vjollcës/ Zbuloni shifrën e “kripur” që paguan për një natë

Pas shumë projekteve muzikore Luana Vjollca ka vendosur të pushojë disa ditë në një hotel mjaft luksoz në Monako. Moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj...

Kryesore Show Biz 10:34 - 28 Korrik, 2019

Sot janë vajzat më të bukura të ekranit/ Fotot e vipa-ve që “shokuan” fansat

Luana Vjollca, Marina Vjollca, Xhensila Myrtezaj, Aurela Hoxha dhe Françeska Jaçe janë emrat më të klikuar dhe të komentuar të showbizit. Sot këto 5 personazhe cilësohen...

Kryesore Show Biz 21:20 - 26 Korrik, 2019

“Bota është një xhungël”/ Luana Vjollca shfaqet mahnitëse në foton e fundit

Luana Vjollca është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Ajo është ndër të paktat personazhe që numëron 1.5 milionë ndjekës në Instagram. Duke qenë...

Kryesore Show Biz 11:46 - 25 Korrik, 2019

Mediat e huaja shkruajnë për Luana Vjollcën/ E krahasojnë me yllin e muzikës serbe

Pas bashkëpunimit me Faydee, Luana Vjollca po bëhet shumë e njohur dhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Media boshnjake “Express” i ka dedikuar moderators seksi një shkrim...

Aktualitet 19:28 - 22 Korrik, 2019

Artiste me vokal dhe potencial të lartë?/ Fansi “ngre në qiell” Luana Vjollcën

Moderatorja Luana Vjollca është kritikuar shumë herë për pasionin e saj për muzikën. Megjithëse ka korrur shumë suksese me projektet e fundit muzikore, të shumtë janë...

Aktualitet 15:56 - 22 Korrik, 2019

“Bëji të fala kunatit”/ Noizy ironizon Luana Vjollcën

Moderatorja Luana Vjollca dhe reperi Noizy kanë performuar mbrëmjen e kaluar në të njëjtin club nate. Teksa bëhej gati të performonte hitin e tij “Jena Mbretër”,...

Aktualitet 21:21 - 19 Korrik, 2019

“Luanën do ta merrja si figurante në klip”/ Këngëtari i njohur e thotë pa doreza

Këngëtari i njohur shqiptar Ervin Bushati,pasditen e sotme, ka qenë i ftuar në emisionin “Trokit” të Ermal Peçit. Bushati së bashku me Xhoin kanë promovuar klipin...

Aktualitet 13:12 - 18 Korrik, 2019

Luana Vjollca nis pushimet/ “Kapet mat” me Krenar Çoçajn

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca pas publikimi të projektit më të ri me Faydee-n,”Yalla Habibi”, ka vendosur të bëjë disa pushime. Luana ka zbuluar se këtë...

Aktualitet 19:27 - 15 Korrik, 2019

Video-Luana Vjollca performon në Sheshin Skënderbej/ Elektrizon skenën

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar së fundi një bashkëpunim me këngëtarin e famshëm australian Faydee. Sot po mbahet koncerti me rastin e 15 vjetorit...

Aktualitet 15:18 - 13 Korrik, 2019

Luana Vjollca thyen kufijtë/ Nominohet si artistja më e mirë në eventin e rëndësishëm

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca po korr shumë suksese në fushën e muzikës. Pas publikimit të këngës “Yalla Habibi” me këngëtarin ndërkombëtar Faydee, Luana është nominuar...

Aktualitet 15:30 - 11 Korrik, 2019

Video-Sokol Balla “djeg” Rio De Janeiro/ Sfidon Luana Vjollcën

Jemi mësuar që këngëtaret apo moderatoret e ekraneve shqiptare, të publikojnë në rrjetet sociale, foto seksi, të pushimeve të tyre luksoze, jo vetëm në bregdetin shqiptar,...

Aktualitet 10:27 - 11 Korrik, 2019

“Jemi në parajsë”/ Luana Vjollca dhe Faydee publikojnë skena nga klipi më i ri

Prej ditësh u përfol për një bashkëpunim mes moderatores dhe këngëtares Luana Vjollca dhe këngëtarit ndërkombëtar Faydee. Mbrëmjen e kaluar ka qenë Faydee ai që ka...

Kryesore Show Biz 17:44 - 8 Korrik, 2019

Luana Vjollca në bashkëpunim me artistin e famshëm ndërkombëtar/ Dalin pamjet

Moderatorja Luana Vjollca duket se ka vendosur të thyejë kufijtë shqiptarë, për tu bërë e famshme dhe në tregun ndërkombëtar. Në rrjetet sociale qarkulloi lajmi se...

Aktualitet 21:58 - 6 Korrik, 2019

Luana nuk ndalet/ Marina Vjollca i “nxjerr” sekretin

Kjo verë është padiskutim e Luana Vjollcës. Pas tre bashkëpunimeve të suksesshme duket se rrugës po vjen një tjetër hit. Këtë herë ka qenë Marina ajo...

Kryesore Show Biz 17:52 - 6 Korrik, 2019

Më seksi se kaq nuk bëhet/ Luana Vjollca i “vë flakën” rrjetit me foton e fundit

Luana Vjollca është cilësuar si një nga vajzat më seksi të ekranit. Ndërkohë bukuroshja po shijon sukseset e projekteve të saj më të fundit. Por Luana...

Kryesore Show Biz 13:25 - 4 Korrik, 2019

Luana Vjollca “nxeh” Instagramin/ Pozon seksi duke treguar “muskujt”

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca po shijon suksesin e tre projekteve muzikore, të cilat numërojnë miliona klikime në kanalin Youtube. Së fundi Luana po përgatitet dhe...

Kryesore Show Biz 20:19 - 28 Qershor, 2019

“Çfarë po ndodh mes këtyre të dyjave?”/ Luana Vjollca dhe Fifi paralajmërojnë hitin e verës

Për një kohë shumë të shkurtër, Luana Vjollca publikoi tri këngë, të cilat u kthyen në hite, pasi në kanalin muzikor Youtube numërojnë me miliona klikime....

Kryesore Show Biz 21:12 - 19 Qershor, 2019

E suksesshme në muzikë/ Ja sa paguhet Luana Vjollca për një natë në koncert

Luana Vjollca është një ndër personazhet më të kërkuara dhe këtë e vërtetojnë dhe koncertet e shumta që ajo mban gjatë sezonit veror. Duket se ajo...

Aktualitet 19:15 - 10 Qershor, 2019

Tamam si në përrallë/ Luana Vjollca shkëlqen në klipin e ri

Luana Vjollca është një ndër vajzat më seksi të ekranit. Përveç moderimit Luana ka treguar se ka një pasion të madh për muzikën. Këngët e saj...

Aktualitet 22:16 - 28 Maj, 2019

“Më mori në telefon e më tha…”/ Këngëtari rrëfen detajet e bashkëpunimit me Luana Vjollcën

Bukuroshja Luana Vjollca dhe këngëtari shumë i dashur nga Kosova, Ramadan Krasniqi erdhën në një bashkëpunim i cili ka rezultuar shumë i suksesshëm. Klipi “Sonte” ka...