Connect with Us

All posts tagged "Luan Zaza"

Politikë 18:20 - 11 Tetor, 2019

Konflikti brenda grupit të PS/ Shkarkohet sekretari i Këshillit bashkiak

Sherri i dy ditëve më parë midis sekretarit të këshillit Bashkiak Armandaj Tragajt dhe kryetarit të Këshillit bashkiak Luan Zaza do të përkeqësonte gjendjen në Bashkinë...

Politikë 22:45 - 9 Tetor, 2019

Përplasje të forta në Bashkinë e Durrësit/ Kreu i PS kërcënon kandidatin Kërtusha

Socialistët e Durrësit duket se po përjetojnë një situatë kaosi pas zgjedhjeve të fundit që sollën rokadë në administratë. Përflitet se sot ka patur një sherr...