Connect with Us

All posts tagged "Love story"

Showbizz 13:53 - 15 Dhjetor, 2020

Saimiri e shpreh hapur: E shoh që kjo vajzë mund të jetë partnerja ime e ardhshme

Saimir Kasemi tashmë është thyer në qendër të vëmedjes së mediave rozë pasi është princi i emisionit Love Story.Teksa të gjithë mendonim se Saimiri anonte pa...

Showbizz 12:18 - 8 Dhjetor, 2020

Xhelozi dhe kërcime provokuese/ Shpërthen konkurrentja e “Love Story”: Kaluan në vulgaritet

Konkurrentja e Love Story, Drita, ka shprehur mendimin e saj përsa i përket kërcimeve provokuese në disko. Ajo është shprehur se disa prej skenave që ka...

Showbizz 10:39 - 8 Dhjetor, 2020

“Nuk ishte pija por dashuria”/ Konkurrentja përfundon e dehur në krahët e Saimirit

Mbrëmjen e kaluar në emisionin Love Story u transmetua një takim i nxehtë me Saimirit dhe vajzave në disko. Njëra prej konkurrenteve, Suela e kishte tepruar...

“Ka vajza materialiste, kanë ardhur për famë”/ “Princi” Saimir bën paralajmërimin: Nuk e kanë të gjatë
Showbizz 09:59 - 6 Dhjetor, 2020

“Ka vajza materialiste, kanë ardhur për famë”/ “Princi” Saimir bën paralajmërimin: Nuk e kanë të gjatë

Tashmë Love Story me princin Saimir është kthyer në një nga showt më të ndjekur. Një grup vajzash që janë në konkurrencë për të fituar zemrën...

“Je qërruar, nuk vlen si mashkull”/ Ish konkurrentja shpërthen ndaj “Princit” Saimir
Showbizz 13:11 - 4 Dhjetor, 2020

“Je qërruar, nuk vlen si mashkull”/ Ish konkurrentja shpërthen ndaj “Princit” Saimir

Ish konkurrentja e Love Story, Jonida ka reaguar me tone të ashpra ndaj dy vajzave, Suelës dhe Arjanës pasi u shprehën të zhgënjyera që Saimiri nuk...

“Më me ledhatim, jo me dhunë”/ Çfarë ndodhi në dhomë mes Saimirit dhe Enxhit
Showbizz 14:11 - 1 Dhjetor, 2020

“Më me ledhatim, jo me dhunë”/ Çfarë ndodhi në dhomë mes Saimirit dhe Enxhit

Mbrëmjen e kaluar, u trnasmetua një nga episode e reja të emisionit “Love Story”. “Princi” Saimir kishte realizuar një takim në një dhomë masazhi me një...

Ish konkurrentja e Love Story tregon prapaskenat pas eleminimit: Saimiri më shkruajti në mes të natës, Roberti më ftoi për kafe
Showbizz 14:34 - 27 Nentor, 2020

Ish konkurrentja e Love Story tregon prapaskenat pas eleminimit: Saimiri më shkruajti në mes të natës, Roberti më ftoi për kafe

Ish konkurrentja e spektaklit Love Story, Klea ka treguar prapaskenat pasi nuk u zgjodh nga Saimiri. Së fundmi ajo dha një intervistë për “Daily Love Story”,...

“Lufta” e dy motrave për një burrë/ Reagojnë binjaket: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të
Showbizz 12:16 - 24 Nentor, 2020

“Lufta” e dy motrave për një burrë/ Reagojnë binjaket: Nuk do shkojmë të dyja në shtrat me të

Spektakli Love Story nga Alketa Vejsiu ka tërhequr shumë vëmendjen e njerëzve. Në këtë spketakël 18 vajza konkurrojnë për të fituar zemrën e një mashkulli. Ajo...

Showbizz 11:51 - 24 Nentor, 2020

“Ia plasi të qarit” pasi Saimiri nuk e zgjodhi/ Shpërthen ish konkurrentja e Love Story: Tani do më njohin

Në episodin e radhës të shoët Love story, princi Saimiri bëri zgjedhjet e tij ku jashtë lojës mbetën 2 vajzat, Klea dhe Juli, të ciat nuk...