Connect with Us

All posts tagged "Love story"

“Nuk e mendoja se përfundimi do ishim unë dhe ti”/ Meri i shpreh dashurinë Saimirit
Showbizz 12:58 - 24 Shkurt, 2021

“Nuk e mendoja se përfundimi do ishim unë dhe ti”/ Meri i shpreh dashurinë Saimirit

Meri Murrizi dhe Saimir Kasemi po shijojnë njohjen e tyre pas daljes nga Love Story. Dyshja kanë nisur të publikojnë foto me njëri-tjetrin, ku nuk kanë...

Fundi i lumtur/ Saimiri del nga "Love Story" i dashuruar
Showbizz 11:07 - 23 Shkurt, 2021

Fundi i lumtur/ Saimiri del nga “Love Story” i dashuruar

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur finalja e  madhe e emisionit “Love Story”. Dy vajzat e përzgjedhura Generda dhe Meri kanë bërë takimet e fundit me Saimirin....

Finalja e madhe e "Love Story"/ Saimiri e ka vendosur se kë do të zgjedhë
Showbizz 16:35 - 20 Shkurt, 2021

Finalja e madhe e “Love Story”/ Saimiri e ka vendosur se kë do të zgjedhë

Të hënën do të mbahet finalja e madhe e emisionit “Love Story”. Në garë janë vetëm dy vajza, Generda dhe Meri, njëra prej të cilave ka...

Një javë para finales së madhe/ Kjo është vajza që eleminoi Saimiri
Showbizz 10:48 - 16 Shkurt, 2021

Një javë para finales së madhe/ Kjo është vajza që eleminoi Saimiri

Emisionit Love story po i vjen fundi. Ka mbetur vetëm një javë nga zgjedhja përfundimtare  e Saimirit. Mbrëmjen e kaluar mbetën vetëm dy vajzë në garë...

I kërkoi të rikthehej në garë/ Saimiri merr vendimin për Enxhëllin
Showbizz 11:01 - 2 Shkurt, 2021

I kërkoi të rikthehej në garë/ Saimiri merr vendimin për Enxhëllin

Një javë më parë, Enxhëll Lengo ndërpreu ceremoninë e trëndafilave duke i përcjellë një videomesazh Saimirit. Ajo i kërkoi falje dhe shprehu dëshirën të ishte sërish...

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj
Showbizz 10:57 - 29 Janar, 2021

“Me dëshirën më të madhe largohem nga emisionin”/ Pas kërkesës së Enxhël, Meri pendohet për fjalët e saj

Mesazhi i konkurrentes së Love Story, Enxhëll Lengo, ku kërkonte të rikthehej në garë, i habiti të gjitha vajzat madje edhe vetë Saimirin. Ajo u shpreh...

Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj
Showbizz 11:04 - 26 Janar, 2021

Ish konkurrentja ndërpret ceremoninë e trëndafilave/ Surprizon Saimirin dhe vajzat me vendimin e saj

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “Love Story”, ish konkurrentja Enxhëll, ka befasuar të gjitha vajzat dhe Saimirin me videomesazhin e saj. E përlotur dhe e emocionuar,...

Ish konkurrentja e Love Story bën deklaratën e papritur pas eleminimit nga Saimiri/ Në dasmën e tij do të heq…
Showbizz 12:06 - 22 Janar, 2021

Ish konkurrentja e Love Story bën deklaratën e papritur pas eleminimit nga Saimiri/ Në dasmën e tij do të heq…

Ish konkurrentja e Love Story, Drita ka folur më shumë rreth ekperiencës së saj në emision. Ajo u eleminua nga Saimri disa episode më parë,pasi nuk...

Eleminimi i Arianës nga “Love Story”/ Suela dhe Enxhell flasin pas largimit të saj
Showbizz 11:32 - 15 Janar, 2021

Eleminimi i Arianës nga “Love Story”/ Suela dhe Enxhell flasin pas largimit të saj

Ariana ishte konkurrentja e cila u eleminua nga Saimiri mbrëmjen e të hënës në emisionin Love Story. Pas takimit të nxehtë me Saimirin, miqësia e treshes,...

“Do ta ngop me…”/ Suela tregon se çfarë do të bënte 24 orë vetëm me Saimirin
Showbizz 11:08 - 13 Janar, 2021

“Do ta ngop me…”/ Suela tregon se çfarë do të bënte 24 orë vetëm me Saimirin

Konkurrentja e Love Story, Suela Karaj ka treguar së Daily Love Story se çfarë do të bënte nëse do të kalonte 24 orë vetëm me Saimirin....

Showbizz 11:55 - 12 Janar, 2021

“Prisni radhën e gjuhës”/ Einxhel Shkira thumbon konkurrentet e Love Story

Fakti që Saimiri i Love Story ka puthur të gjitha vajzat me radhë në takime ka shkaktuar shumë reagime në rrjetet sociale nga komentuesit por edhe...

Saimiri i nxjerr zbuluar motrat binjake/ "Albana nuk donte të ikte pasi i putha të motrën"
Showbizz 10:48 - 5 Janar, 2021

Saimiri i nxjerr zbuluar motrat binjake/ “Albana nuk donte të ikte pasi i putha të motrën”

Ditën e djeshme, konkurrentja e eleminuar Silvana, ka publikuar disa mesazhe ku tregojnë se Saimiri ka komunikuar me vajzat gjë që është e ndaluar. Pas kësaj...

Showbizz 10:09 - 30 Dhjetor, 2020

“Kam marrë vesh shumë gjëra”/ Silvana vijon me thumbat ndaj Saimirit

Eleminimi i Silvanës dhe shpëthimi i saj ndaj Saimirit ka krijuar shumë reagime. Ajo e akuzoi se Saimiri iu çonte mesazh vajzave të tjera, dhe se...

Showbizz 12:15 - 23 Dhjetor, 2020

Silvanës nuk i del inati me Saimirin/ “Nuk do të ketë më puthje nga unë”

Takimi i Saimirit me Suelën dhe puthjet e tyre shkaktuan shumë debate episodin e kaluar në emisionin Love Story. Silvana u shpreh mjaft e indinjuar për...

“Të zezën doni të na e shisni për të bardhë”/ Elona Caslli i jep përgjigjen përfundimtare Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut
Opinione 16:37 - 22 Dhjetor, 2020

“Të zezën doni të na e shisni për të bardhë”/ Elona Caslli i jep përgjigjen përfundimtare Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut

Aktivistja Elona Caslli ka mbajtur qëndrimin e saj, përsa i përket emisionit “Love Story”, të drejtuar nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka. Pas episodit të mbrëmjes...

Nga Elona Caslli/ “Love Story” apo “Fake Story” ?!
Opinione 12:52 - 20 Dhjetor, 2020

Elona Caslli mesazh emancipues Alketa Vejsiut/ “Love Story” apo “Fake Story” ?!

Vejsiu, teksa prezantonit emisionin tuaj të përjavshëm ” Love story”, bëtë një pohim- Ky është një emision që synon të emancipojë shoqërinë shqiptare dhe ndaj duhet...

“Dua tre fëmijë, e shoh veten me Saimirin”/ Konkurrentja e re e “Love Story” sfidon hapur vajzat
Showbizz 12:47 - 18 Dhjetor, 2020

“Dua tre fëmijë, e shoh veten me Saimirin”/ Konkurrentja e re e “Love Story” sfidon hapur vajzat

Në episodin e kaluar, në emisionin Love Story, u prezantuan tre konkurrentet e reja. Duket se vajzat e kanë marrë shumë seriozisht sfidën dhe i kanë...

Pa të motrën tek puthej me Saimirin/ Albana reagon për tërheqjen nga emisioni
Showbizz 14:12 - 16 Dhjetor, 2020

Pa të motrën tek puthej me Saimirin/ Albana reagon për tërheqjen nga emisioni

Albana dhe Silvana ishin dy motrat binjake të cilat konkurruan në emisionin Love Story për dashurinë e Saimirit. Pas takimit të nxehtë me Saimirin, me puthje...

Showbizz 13:53 - 15 Dhjetor, 2020

Saimiri e shpreh hapur: E shoh që kjo vajzë mund të jetë partnerja ime e ardhshme

Saimir Kasemi tashmë është thyer në qendër të vëmedjes së mediave rozë pasi është princi i emisionit Love Story.Teksa të gjithë mendonim se Saimiri anonte pa...

Showbizz 12:18 - 8 Dhjetor, 2020

Xhelozi dhe kërcime provokuese/ Shpërthen konkurrentja e “Love Story”: Kaluan në vulgaritet

Konkurrentja e Love Story, Drita, ka shprehur mendimin e saj përsa i përket kërcimeve provokuese në disko. Ajo është shprehur se disa prej skenave që ka...

Showbizz 10:39 - 8 Dhjetor, 2020

“Nuk ishte pija por dashuria”/ Konkurrentja përfundon e dehur në krahët e Saimirit

Mbrëmjen e kaluar në emisionin Love Story u transmetua një takim i nxehtë me Saimirit dhe vajzave në disko. Njëra prej konkurrenteve, Suela e kishte tepruar...

“Ka vajza materialiste, kanë ardhur për famë”/ “Princi” Saimir bën paralajmërimin: Nuk e kanë të gjatë
Showbizz 09:59 - 6 Dhjetor, 2020

“Ka vajza materialiste, kanë ardhur për famë”/ “Princi” Saimir bën paralajmërimin: Nuk e kanë të gjatë

Tashmë Love Story me princin Saimir është kthyer në një nga showt më të ndjekur. Një grup vajzash që janë në konkurrencë për të fituar zemrën...

“Je qërruar, nuk vlen si mashkull”/ Ish konkurrentja shpërthen ndaj “Princit” Saimir
Showbizz 13:11 - 4 Dhjetor, 2020

“Je qërruar, nuk vlen si mashkull”/ Ish konkurrentja shpërthen ndaj “Princit” Saimir

Ish konkurrentja e Love Story, Jonida ka reaguar me tone të ashpra ndaj dy vajzave, Suelës dhe Arjanës pasi u shprehën të zhgënjyera që Saimiri nuk...

Me shume postime