Connect with Us

All posts tagged "lorik cana"

Sociale 12:05 - 4 Dhjetor, 2019

Lorik Cana mbledh 60 mijë USD brenda natës për të prekurit nga tërmeti

Në Shtetet e Bashkuara ndodhet ish futbollisti dhe kapiteni i kombëtares shqiptare në futboll, Lorik Cana. Ai erdhi në ShBA ditën kur Shqipëria u godit nga...

Aktualitet 20:00 - 28 Maj, 2019

“Bojken kopja jote”/ Lorik Cana poston foton që i fiksoi të gjithë

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana ka folur disa herë për marrëdhënien e ngushtë me të birin Bojken. Por ajo që nuk e kishim vënë re...

Aktualitet 15:22 - 17 Maj, 2019

“A është Loriku dashuria e parë?”/ Bashkëshortja e ish-kapitenit habit me përgjigjen e saj

Lorik Cana dhe Monika janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku shqiptar. Bashkëshortja e ish-kapitenit, Monika është tejet aktive në rrjetet...

Uncategorized 16:06 - 14 Janar, 2019

Cana dhe Shaqiri bëhen bashkë/ Ja çfarë do të ndodhë më 17 shkurt

Lorik Cana është mjaft aktiv, pasi i “vari këpucët në gozhdë”. Ish-kapiteni ynë kuqezi, rekordmeni i ndeshjeve me kombëtaren e Shqipërisë, po jeton në Tiranë, me...

Aktualitet 21:45 - 28 Dhjetor, 2018

Lorik Cana tregon arsyen pse la Italinë dhe po jeton në Shqipëri

Ai e “braktisi” fushën e lojës pas përfundimit të kampionatit europian dhe të njëjtin vendim ka marrë edhe për Italinë. Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana,...

Kryesore Show Biz 19:45 - 21 Dhjetor, 2018

Na ngrohën zemrën! Bashkëshortja e Lorik Canës poston foton e rrallë intime

Ai nuk ndan momente private në rrjetet sociale, por bashkëshortja e tij Monica Cana, po! Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana, e shpreh dashurinë e tij për...

Aktualitet 09:38 - 6 Dhjetor, 2018

Dokumentari i Lorik Canës/ Meta: Ambasador i vlerave sportive

Pas dokumentarit, i cili tregon jetën dhe veprimtarinë e ish-kapitenit të Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana, ka reaguar presidenti i vendit, Ilir Meta. Në një postim...

Kryesore Show Biz 10:40 - 14 Nentor, 2018

Nga Dua Lipa tek Lorik Cana: Të famshmit shqiptarë nëpër botë bëhen bashkë për këtë qëllim

Gjithë kombi shqiptar krenohet me emrat e tyre në botë dhe Dua Lipa, Ermal Meta, Inva Mula, Olen Çezari, Ramë Lahaj, Genc Tukiçi, Eno Peçi, Elhaida...

Aktualitet 10:10 - 7 Nentor, 2018

E nxori zbuluar gruaja, Lorik Cana bëka gjestin që irriton të gjithë meshkujt

Vendosni që të dilni për një gotë verë apo për një darkë, por duhet të merrni parasysh edhe pritjen. Ata që presin më shumë janë meshkujt,...

Kryesore Show Biz 11:00 - 12 Korrik, 2018

A flet shqip djali i Lorik Canës?/ Gruaja italiane e futbollistit dha përgjigjen që s’e mendonim

Në qershor të 2014-s, Lorik Cana i dha fund beqarisë duke u martuar me arkitekten italiane Monica, me të cilën një vit më vonë mirëpriti fëmijën...

Kryesore Show Biz 18:00 - 3 Korrik, 2017

Ish kapitenin e zë vapa/Pushime me familjen

Lorik Cana ka nisur zyrtarisht pushimet verore në jug të vendit. Mesa duket kishte ardhur momenti që edhe ish kapiteni i skuadrës tonë kombëtare të pushonte dhe...

Showbizz 00:15 - 25 Maj, 2017

Kjo është partnerja super seksi e Lorik Canës

Ish kapiteni i skuadrës sonë kombëtare, Lorik Cana,  ka krijuar familjen e përsosur me bashkëshorten italiane dhe djalin e tyre të vogël. Loriku preferon që ta mbajë...

Kryesore Show Biz 16:00 - 24 Maj, 2017

Kjo është partnerja super seksi e  Lorik Canës

Ish kapiteni i skuadrës sonë kombëtare, Lorik Cana,  ka krijuar familjen e përsosur me bashkëshorten italiane dhe djalin e tyre të vogël. Loriku preferon që ta mbajë...

Showbizz 00:40 - 4 Maj, 2017

Lorik Cana thyen zemrat e fanseve/Ja cilat janë artistet e tij të preferuara

Lorik Cana është një ndër meshkujt më seksi të futbollit shqiptar, por për fatin e keq të atyre që e adhurojnë, ai është i  martuar dhe...

Kryesore Show Biz 16:30 - 3 Maj, 2017

Lorik Cana thyen zemrat e fanseve/Ja cilat janë artistet  e tij të preferuara

Lorik Cana është një ndër meshkujt më seksi të futbollit shqiptar, por për fatin e keq të atyre që e adhurojnë, ai është i  martuar dhe...

Showbizz 10:49 - 11 Shkurt, 2017

Lorik Cana homoseksual?! Ja si përgjigjet ish-kapiteni i Kombëtares

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, është akuzuar nga fansat në rrjetet sociale për seksualitetin e tij. Në një lidhje live, një ndjekës e ka quajtur...

Aktualitet 19:48 - 18 Qershor, 2016

Foto dite/ Rama ngushëllon Lorik Canën për kartonin e kuq

Pas ndeshjes ndaj Zvicrës ku Lorik Cana doli me të kuqe, futbollistin tonë e ka ngushëlluar duke i dhënë zemër edhe Kryeministri Rama. Citynews zbulon fjalët...

Aktualitet 19:22 - 13 Qershor, 2016

Nga Kastriot Myftaraj/ Lorik Cana duhet t’i përgjigjet Gary Linekerit

Cana nuk duhet ta lerë pa përgjigje reagimin e ish-sulmuesit të Anglisë dhe të “Barcelonës” Gary Lineker, i cili në cilësinë e komentatorit sportiv ka thënë...

Aktualitet 09:44 - 4 Qershor, 2016

Lorik Cana deklaron: Kur luaj, nuk dua te me prishen floket

Futbollisti Cana pas ndeshjes me Ukraines na deklaroi: Ishte nje ndeshje e vecante per mua, sidomos ne pjesen e dyte. Gjate pjeses se pare pata shume...