Connect with Us

All posts tagged "lori"

Kryesore Show Biz 10:43 - 15 Maj, 2019

Pas ndarjes së bujshme/Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari fotografohen bashkë në rrugët e Tiranës

Lidhja Lori Hoxha me Vis Bajraktarin ka qenë gjithmonë një pikëpyetje e madhe për mediat. Aksioneria e “Top Medias” dhe sipërmarrësi janë treguar gjithmonë të rezervuar...

Aktualitet 13:53 - 13 Maj, 2019

“Jo shqiptare dhe pa nder”/Gazetarja e njohur “sulmon” Loredanën në revistën zviceriane

Media e njohur zviceriane “blick.ch” në krye të faqes ka vendosur editorialin e suplementit të saj “Sontagg Blick” ku ndodhet një artikull i dedikuar pikërisht reperes...

Aktualitet 12:10 - 13 Maj, 2019

I dënuar mbi 73 herë/ Vëllai i Loredanës “koka” e drogës në Zvicër

Familja Zefi në Zvicër është duke u njohur si një familje “problematike” përveç reperes Loredana Zefi e cila ka zhvatur një çift zviceran duke ia marr...

Aktualitet 10:53 - 17 Prill, 2019

“Mos e tepro kaq shumë”/Luana Vjollca “revoltohet” me trashëgimtaren e Top Channel

Sezoni i plazhit nuk ka ardhur akoma për ne por Lori Hoxha e ka filluar tashmë dhe na bëri zili. Trashegimtarja e Top Channel ka bërë ...

Kryesore Show Biz 13:10 - 1 Mars, 2019

U zhduk pa lënë gjurmë nga Instagrami, ja çfarë po ndodh me Lori Hoxhën

Dje ndodhi ajo që nuk e prisnim kurrë! Lori Hoxha nuk është më në Instagram, dhe nuk po dimë se kë të fajësojmë! Fashionista e njohur...

Kryesore Show Biz 14:10 - 19 Shkurt, 2019

“Sherri” për Lori Hoxhën/ Ledri e ngacmoi haptazi, Vis Bajraktari ia bën të qartë: Ajo është…

Prej disa ditësh po qarkullojnë fjalë se trashëgimtarja e TCH, Lori Hoxha është ndarë nga i dashuri i saj prej disa vitesh, Vis Bajraktari. Asnjëri prej...

Kryesore Show Biz 15:25 - 18 Shkurt, 2019

Lori Hoxha poston foton provokative, komenti i Ledrit habit të gjithë

Prej disa ditësh po qarkullojnë fjalë se trashëgimtarja e TCH, Lori Hoxha është ndarë nga i dashuri i saj prej disa vitesh, Vis Bajraktari. Asnjëri prej...

Kryesore Show Biz 11:53 - 15 Shkurt, 2019

“Nuk je vetëm, edhe pse je ndarë!” Vis Bajraktari i përgjigjet gazetares për ndarjen nga Lori Hoxha

Së fundmi është përfolur shumë ndarja e mundshme mes Lori Hoxhës dhe Vis Bajraktarit. Dyshimet filluan që kur u zbulua se çifti nuk e ndiqnin njëri-tjetrin...

Kryesore Show Biz 12:40 - 13 Shkurt, 2019

“Do më kalojë!” Pas kësaj deklarate, Lori Hoxha mund të jetë ndarë vërtet nga Visi

Pak ditë më parë fashionista e njohur shqiptare Lori Hoxha, shkruante se duhet të ketë kujdes çfarë shkruan në rrjetet sociale sepse “bëhet nami”. Dhe në...

Kryesore Show Biz 11:10 - 5 Shkurt, 2019

Ankohet Lori Hoxha! Fashionista qenka shëndoshur dhe si pa kuptuar fajin e kemi të gjithë ne!

Mund të jetë trupvogël ose e imët, por një gjë është e sigurt: Lori Hoxha gjithnjë ka pasur një trup LLAHTAR dhe për këtë mjafton t’ju...

visi dhe lori ndarje
Kryesore Show Biz 10:53 - 18 Janar, 2019

Ndahen Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari? Zbulohet femra që është futur mes tyre

Pavarësisht se nuk postonin shpesh foto bashkë, detaje të ndryshme nga profilet e tyre në Instagram tregonin se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari vazhdonin të shijonin...

Aktualitet 23:50 - 26 Nentor, 2018

Lori Hoxha tregon çfarë është parajsa për të dhe jemi të gjithë në një mendje

Ndërsa prej pak kohësh tregoi se është zhvendosur në Londër për të vijuar studimet, Lori Hoxha ka treguar se festat e fundvitit do t’i kalojë këtu....

Kryesore Show Biz 10:25 - 21 Nentor, 2018

“Që të ndihesh afër shtëpisë”- London mendon dhuratën e veçantë për teze Lorin

Pak kohë më parë u bë e ditur që Lori Hoxha është zhvendosur në Angli për të vazhduar studimet. Kështu ajo ka lënë pas në Tiranë...

Aktualitet 09:50 - 3 Nentor, 2018

Trashëgimtarja e Top Channel largohet nga Shqipëria/ Çfarë ndodhi?

Jetesa e Lori Hoxhës ka qenë gjithnjë e vendosur mes Tiranës, Londrës dhe udhëtimeve të shumta. Në Tiranë e mbajnë shumë gjëra të lidhura, ku më...

Kryesore Show Biz 09:40 - 5 Korrik, 2018

Lori Hoxha i vodhi këtë gjë Sarës, por mësoni si e quan Albana Osmani ‘shefen’ e saj para të gjithëve

Lori dhe Sara Hoxha ndodhen akoma në rivierën franceze. Franca ishte destinacioni i Vis Bajraktarit për të festuar ditëlindjen e tij ku ishin të ftuara edhe...

Aktualitet 16:05 - 25 Dhjetor, 2017

Lori Hoxha vesh bluzën më të shëmtuar për Krishtlindje

Fashionista e njohur shqiptare, Lori Hoxha ka udhëtuar mbrëmjen e djeshme, për të festuar Krishtlindjet jashtë Shqipërie. Ajo ka publikuar disa foto nga avioni, ku nuk...

Aktualitet 11:34 - 24 Dhjetor, 2017

“I vetmi person që i mungon Top-it është Dritan Hoxha..” Lori dhe Sara më të sinqerta se kurrë

Sonte spektakli “Shiko Kush Luan” ka patur një puntatë mjaft të veçantë pasi të ftuar kanë qënë disa nga personazhet më të dashur të “Top Channel”....

Aktualitet 10:25 - 24 Dhjetor, 2017

Çfarë operacionesh ka bërë Lori Hoxha? Përgjigjia e saj i la të gjithë pa fjalë

Lori Hoxha ishte e ftuar dje në “Shiko kush Luan” dhe më në fund gjatë lojërave të organizuara na dha edhe disa përgjigjie që nuk besojmë...

Kryesore Show Biz 14:56 - 15 Mars, 2017

FOTO/ Sara Hoxha nuk i’a mban mangut Lorit: Dukesh si një 10-vjeçare

Lori dhe Sara Hoxha nuk e kanë aspak problem që të ngacmojnë njëra-tjetrën në rrjetet sociale. Në këtë rast është Sara e cila thumbon motrën e...

Kryesore Show Biz 13:47 - 9 Mars, 2017

FOTOT/ Lori kalon pritshmëritë e veshjeve sportive. Ja trendet e fundit

Veshjet sportive do të jenë gjithmonë në trend. Lori Hoxha është një nga ato femra të cilat e reflektojnë këtë zgjedhje në garderobën e tyre. Bukuroshja...

Showbizz 12:35 - 27 Janar, 2017

FOTOT/ Komentuesit shajnë Lori Hoxhën: Je si shkop, u  torturofsh që vesh peliçe

Në botë nuk kanë qënë të paktat protestat që mbahen kundër veshjes së peliçeve. Por duket se në këtë drejtim, Lori Hoxha nuk e vret mëndjen....

Life Style 23:26 - 23 Maj, 2016

VIDEO/ Lori kujton Tanin e Topit në 8-vjetorin e ndarjes nga jeta

Lori Hoxha përmes një video prekëse ka kujtuar themeluesin e Top Channel, Dritan Hoxhën në 8-vjetorin e ndarjes nga jeta. I rrethuar nga katër fëmijët, Tani i...

Showbizz 12:46 - 22 Mars, 2016

FOTOT/ Lori Hoxha, me Adelën dhe Ledrin në Maldive

Lori Hoxha  ka nisur plazhin për këtë vit. Destinacioni ka qenë Maldivet, ku siç shihet nga fotot që Lori ka publikuar në Snapchat-in e saj, është një...