Connect with Us

All posts tagged "loredana zefi"

Aktualitet 17:09 - 5 Korrik, 2019

E akuzojnë për vjedhje dhe mashtrim/ Ja çfarë marrëdhënie ka Loredana me vjehrrën

Kohët e fundit emri i saj ka pushtuar të gjitha mediat, shqiptare dhe ato të huaja. Pas akuzave nga çifti zviceran, asgjë nuk ka ndryshuar për...

Aktualitet 17:58 - 21 Qershor, 2019

Mashtroi çiftin zviceran/ Gjykata bllokon llogaritë bankare të reperes shqiptare

Skandali i mashtrimit të reperes Loredana Zefi ka qenë tema kryesore për mediat zvicerane. Së fundi  gjykata e Kantonit ka treguar se Prokuroria e Publikut ka...

Aktualitet 17:16 - 18 Qershor, 2019

“Si avokate më pëlqen shumë”/ Reperja ironizon Loredanën dhe Mozzik

Në estradën shqiptare disset e reperave me njëri-tjetrin janë shtuar shumë. Një prej tyre është pëplasja e dy repereve nga Kosova Tayna dhe Rina Balaj. Gjatë...

Aktualitet 14:07 - 17 Qershor, 2019

“Nuk na përfaqëson ne si popull”/ Ledri Vula flet për mashtrimin e Loredanës

Skandali i mashtrimit të çiftit zviceran dhe akuzat ndaj reperes Loredana Zefi ishte një nga temat më të diskutuara në media. Në lidhje me këtë ngjarje...

Aktualitet 21:47 - 7 Qershor, 2019

U “masakrua” nga komentet e zviceranëve/ Kënga e re e Loredanës renditet ndër më të mirat

Shtypi i huaj dhe ai shqiptar shkruajtën pafund për akuzat për vjedhje dhe mashtrim të reperes shqiptare Loredana Zefi. Por si duket kjo nuk ka ndikuar...

Kryesore Show Biz 18:24 - 13 Maj, 2019

“Petra ta ka blerë xhaketën?”/ Reperja kthen përgjigjen që lë pa fjalë fansin

Reperja Loredana Zefi tashmë është kthyer si një “telenovelë” me shumë seri. Të gjithë po flasin për të dhe akuzat e çiftit zviceran për mashtrim dhe...

Aktualitet 16:07 - 12 Maj, 2019

Deri në 5 vite burg/ Loredana rikthehet në Zvicër

Pas konferencës së dhënë në Kosovë ku u pyet në lidhje me akuzat e çiftit zviceran , Loredana Zefi është kthyer në Zvicër. Sapo është kthyer,...

Aktualitet 15:27 - 8 Maj, 2019

U akuzua për kërcënim dhe zhvatje/ Policia merr vendimin për këngëtaren shqiptare

Janë zbuluar detaje të reja në lidhje me arrestimin e reperes shqiptare Loredana Zefi. Sipas portalit “Dein Update” pas dëshmisë në polici këngëtarja është lënë e...

Aktualitet 23:40 - 9 Janar, 2018

Fejesa më e re në showbizin shqiptar

Edhe pse nuk kanë folur asnjëherë publikisht për lidhjen e tyre, Mozzik dhe Loredana Zefi duken më të lumtur se kurrë, madje ditët e fundit kanë...