Connect with Us

All posts tagged "london"

Aktualitet 23:50 - 26 Nentor, 2018

Lori Hoxha tregon çfarë është parajsa për të dhe jemi të gjithë në një mendje

Ndërsa prej pak kohësh tregoi se është zhvendosur në Londër për të vijuar studimet, Lori Hoxha ka treguar se festat e fundvitit do t’i kalojë këtu....

Kryesore Show Biz 10:25 - 21 Nentor, 2018

“Që të ndihesh afër shtëpisë”- London mendon dhuratën e veçantë për teze Lorin

Pak kohë më parë u bë e ditur që Lori Hoxha është zhvendosur në Angli për të vazhduar studimet. Kështu ajo ka lënë pas në Tiranë...

Kryesore Show Biz 19:50 - 27 Gusht, 2017

Djali i Sarës dhe Ledionit e zgjedh profesionin e tij/ Ja çfarë do të bëhet kur të rritet

Moderatori i njohur, Ledion Liço ka postuar në rrjetet sociale një video shumë të këndshme të djalit të tij. Londoni i vogël ka filluar të mësojë...

Kryesore Show Biz 13:00 - 13 Korrik, 2017

Një mami si Sara Hoxha… ja çfarë bën për djalin e saj të vogël

Sara Hoxha dhe Ledioni janë bërë prindër në moshë të re. Ata kanë sjellë në jetë djalin e tyre të vogël Londonin, dhe pavarësisht impenjimeve të...

Bota 13:35 - 2 Maj, 2015

Londër/ Princesha e Kembrixhit sjell në jetë një vajzë

Bashkëshortja e princit, William, Kate lindi një vajzë, 3,7 kilogramë, e katërta në rendin e vazhdimësisë së fronit, njoftoi sot pallati Kensington, një lajm që bëri menjëherë...