Connect with Us

All posts tagged "loder"

Aktualitet 11:25 - 25 Qershor, 2019

“Do me i kap si futbollist”/ Bes Kallaku “sakrifikon” për lodrat e vajzës në videon epike

Aktor i humorit dhe tashmë moderator i “Be Coffe” Bes Kallaku, është tepër aktiv në Instagram ku tregon momente nga përditshmëria e tij me familjen dhe...

Kuriozitete 12:13 - 19 Prill, 2019

Shokuese/29 vjeçari bie në dashuri me lodrën, planifikon martesë

Gjatë 10 viteve të fundit, Joey Morris ka pasur disa partnerë të çuditshëm, përfshirë një llambë dhe një kamion. Por se fundmi ai pranon se ka...

Life Style 23:20 - 16 Prill, 2018

‘Titaniku lodër’ ndërtohet nga djali me autizëm

Brynjar Karl Birgisso,  sot 15 vjeç, hyn në spektrin e autizmit. Ai përdori mbi 56.000 formuese për krijimin përfundimtar: një kopje gati 8 metra e gjatë...

Aktualitet 23:50 - 30 Nentor, 2017

Dëshira e Princ George për Krishtlindje do ju ëmbëlsojë zemrën

Ditën e sotme Princ William kishte një detyrë shumë fisnike për të bërë. Dëshira e Princ George do dorëzohej nga babai i tij tek Santa Claus....

Aktualitet 21:57 - 17 Maj, 2016

Tahiri dhe Veliaj nisin të kopjojnë njëri-tjetrin

“Lufta” mes Tahirit dhe Veliajt për pasardhësin e Edi Ramës në PS duket se është egërsuar në kampin e Rilindjes. Referuar një kërkimi të citynews, rezulton...

Kuriozitete 15:30 - 7 Shtator, 2015

I heqin patentën, por ajo e gjen zgjidhjen

Një studente nga teksasi, Tara Monro kur ju hoq patenta duket se si zgjidhje për këtë ka parë vetëm marrjen dhe përdorimin e një makine lodër. Tara...