Connect with Us

All posts tagged "liverpool"

Sport 10:44 - 14 Maj, 2020

Golat do festohen me bërryla dhe transporti me vetura/ Ja si do ndryshojë Premier League

Premier Liga ka mbajtur një videokonferencë ditën e mërkurë me kapitenët e klubeve, trajnerët dhe ekspertët mjekësorë. Njëzet trajnerët e klubeve mbajtën diskutimin e parë me...

Uncategorized 23:15 - 3 Janar, 2019

Spektakël në Angli/ Manchester City mposht Liverpoolin dhe i afrohet kreut

Mancester City fitoi supersfidën e javës së 21-të në Premier League, duke mposhtur me shifrat 2-1 Liverpoolin, e duke i shkaktuar kështu humbjen e parë sezonale...

Uncategorized 15:28 - 15 Shtator, 2018

Ky Liverpool është për titull/ “Të kuqtë” djegin Londrën

Liverpool ka vazhduar ecurinë e përsosur në Premier League pas fitores 2-0 ndaj Tottenham. Të Kuqtë duhet të ndihen krenarë jo vetëm pasi kanë mposhtur një...

Aktualitet 09:45 - 15 Gusht, 2018

Yllin që e do Milani/ Do e transferojë Liverpooli

Adrien Rabiot duket se po kalon ditët e fundit në Paris. Ai dhe drejtuesit e PSG-së nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët për rinovimin e kontratës....

Aktualitet 16:27 - 12 Gusht, 2018

Ky është Liverpooli/ Shkëlqen në ndeshjen e parë në Premier League

Liverpooli e fillon në mënyrën më të mirë sezonin e ri, duke mundur paster 4-0 West Ham. I pari shënoi egjiptiani Salah, më pas dy gola...

Aktualitet 14:57 - 12 Gusht, 2018

Liverpooli nuk ia falë gafat/ Nuk do ta besoni se te cili ekip do të përfundojë Karius

Ai ishte protagonisti kryesor i finales së Championsit së këtij viti mes Real Madrid dhe Liverpoolit. Me dy gafat e tij, Loris Karius ndihmojë Realin të...

Aktualitet 16:31 - 5 Gusht, 2018

Liverpooli me transferim të “çmendur” / Sa herë që ai shënon gol dikush vdes

Sipas Daily Express, Liverpooli është shumë afër të transferojë Wellsianin e Arsenalit, Aaron Ramsey. Wellsiani ka hyrë në vitin e fundit të kontratës, pasi ajo i...

Aktualitet 16:11 - 5 Gusht, 2018

Tronditet Liverpooli/ E pret “grupi i vdekjes”

Liverpooli sezonin e kaluar shkoi deri në finalen e trofeut më të rëndësishëm në Europë për klube por nuk arriti dot ta fitonte atë. Renditja në...

Aktualitet 20:44 - 30 Korrik, 2018

Transferimet e lojtarëve/ Ja kush është “mbreti” i Merkatos

Skuadrat e mëdha kanë filluar të përforcojnë organikën e tyre, për të qenë sa më kompetitivë sezonin e ardhshëm. Siç raporton CGTN, deri më ekipi që...

Showbizz 13:00 - 24 Maj, 2015

Clancy në Liverpool

  Modelja 29 vjecare Abbey Clancy dukej mjaft e lumtur me shtatëzaninë e saj teksa së fundmi ka qenë pjesëtare e Festivalit muzikor Sound City në...

Showbizz 15:00 - 11 Prill, 2015

Ferguson me klas në Liverpool

Ajo është një prej personazheve më të rëndësishme në Ladies Day Style Contest në Aintree prandja edhe ja del gjithmonë që të vishet bukur, me klas...