Connect with Us

All posts tagged "Liria e Prizrenit"

Aktualitet 13:37 - 12 Janar, 2019

Çudira shqiptare/ Prezantohet trajneri i ri dhe largohet pa mbushur 24 orë

Çudirat në futbollin shqiptar dhe atë të Kosovës nuk kanë të sosur dhe tashmë kemi të bëjmë me një çudi që ka ndodhur te klubi i...

Sport 14:47 - 16 Gusht, 2018

E pabesueshme/ Ekipi i Superligës transferon plot 16 futbollistë

Liria e Prizrenit që luan në Superligën e Kosovës ka bërë plot 16 transferime këtë merkato. Së fundmi prizrenasit kanë prezantuar Gentian Binishin që luan si...