Connect with Us

All posts tagged "linja"

Defekt në linjën Elbasan-Fier/ 18 zona mbeten pa energji elektrike
Sociale 18:23 - 12 Janar, 2021

Defekt në linjën Elbasan-Fier/ 18 zona mbeten pa energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se për shkak të një avarie në linjën 220kV Elbasan – Fier, disa zona të vendit kanë mbetur pa...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Yuri Kim “zbarkon” në Shkodër
Politikë 17:47 - 15 Dhjetor, 2020

Linja e transmetimit të energjisë Shqipëri-Kosovë/ Ambasadorja Kim: Gur i rëndësishëm kilometrik

Ambasadorja e ShBA në Tiranë, Yuri Kim ka përshëndetur nisjen e transmetimiit të linjes 400 kv mes Shqipërisë dhe Kosovës, si një hap i rëndësishëm dhe...

Çmend meshkujt me format e saj/ Fotot më përvëluese të modeles së njohur
Showbizz 09:21 - 13 Nentor, 2020

Çmend meshkujt me format e saj/ Fotot më përvëluese të modeles së njohur

Bukuroshja tepër seksi, Jessica Cribbon, nuk di të ndalet me fotot provokuese dhe të nxehta në rrjetet sociale. Modelja australiane në një intervistë të gjatë ka...

Trup perfekt dhe poza seksi/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa frymë me fotot provokuese
Showbizz 09:43 - 14 Tetor, 2020

Trup perfekt dhe poza seksi/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa frymë me fotot provokuese

Jacky Romero ka lindur në Los Angeles, California dhe tani jeton në Dallas, Texas. Kohët e fundit fitoi titullin Miss HIN Los Angeles dhe para kësaj...

Modelja që po “marros” meshkujt/ Fotot më përvëluese të Ana Cheri
Showbizz 09:41 - 6 Tetor, 2020

Modelja që po “marros” meshkujt/ Fotot më përvëluese të Ana Cheri

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e...

Seks apo dashuri?/ Ja çfarë zgjedh Arta Elezaj
Showbizz 09:15 - 2 Tetor, 2020

Kaçurrelsja më “bombë” e showbizit shqiptar/ Fotot e fundit të Arta Elezajt nuk duhen humbur

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin...

FOTOT- "Gozhduan" shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit
Showbizz 13:28 - 18 Shtator, 2020

FOTOT- “Gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format bombastike/ 10 moderatoret më seksi të sportit

Futbolli është një ndër sportet më të dashura jo vetëm për djemtë por edhe vajzat. Kemi parë mjaftueshëm tifoze të zjarrta të futbollit në vendin tonë,...

Ishte një nga modele më “hot” të Botërorit/ Njihuni me “bishën ruse” që përvëlon me fotot e saj
Showbizz 09:38 - 1 Shtator, 2020

Ishte një nga modelet më “hot” të Botërorit/ Njihuni me “bishën ruse” që përvëlon me fotot e saj

Anna Chernova e njohur ndryshe si Anella Miller po i çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Modelja ruse është mjaft e komentuar për linjat...

Showbizz 09:17 - 25 Gusht, 2020

Modelja më bombastike shqiptare/ Fotot më përvëluese të Arbenita Ismajlit

Arbenita Ismajli është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja nga Kosova është komentuar shpesh herë në mediat rozë për format e saj bombastike si dhe...

Refuzoi dy yjet më të mëdha të futbollit/ Fotot më përvëluese të Viki Odintcova
Showbizz 09:16 - 21 Gusht, 2020

Refuzoi dy yjet më të mëdha të futbollit/ Fotot më përvëluese të Viki Odintcova

Viki Odintcova është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo ka fituar shumë famë falë formave të saj dhe bukurisë. Modelja ruse çmend gjithnjë me...

Showbizz 09:30 - 20 Gusht, 2020

Çmend meshkujt me format e saj/ Njihuni me Tiffany Keller, vajza që po pushton rrjetin

Tiffany Keller është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo ka arritur të fitojë shumë fansa falë formave të saj dhe fotove provokuese që Tiffany...

Daphne Joy ngre temperaturat në rrjet/ Pozon tërësisht e zhveshur mbi krevat
Showbizz 09:20 - 20 Gusht, 2020

Një nga femrat më seksi të Instagramit/ Fotot më përvëluese të Daphne Joy

Modelja e famshme e Playboy, Becky Hudson është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Ajo është bërë e njohur falë formave të saj shpërthyese me...

Showbizz 09:45 - 18 Gusht, 2020

Trupin e saj do ta kishte zili çdo vajzë/ Kjo është modelja që po ndez Instagramin

Arabella Chiwas është bërë e njohur në realityshoën e famshëm “Love Island.” Bukuroshja bjonde është një modele, një yll Instagrami si dhe një yll televizioni. Përveç...

Showbizz 13:16 - 17 Gusht, 2020

VIDEO-Duke i dhënë makinës me bikini/ Oriola Marashi nxeh rrjetin

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi shqiptare. Modelja është tejet aktive në rrjetet sociale ku ndan momente nga përditshmëria e saj. Së fundi ajo...

Njihuni me të parezistueshmen Tiona Fernan/ Fotot e saj do t’iu lënë pa gjumë
Showbizz 09:37 - 17 Gusht, 2020

Njihuni me të parezistueshmen Tiona Fernan/ Fotot e saj do t’iu lënë pa gjumë

Ajo është një nga modelet më bombastike të Instagramit. Tiona Fernan numëron mbi 1 milion ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë provokuese...

Showbizz 09:34 - 16 Gusht, 2020

WOW-Fotot më të zjarrta të Beniada Nishanit

Beniada Nishani (Jakiç) nisi një karrierë të re si modele, duke u përzgjedhur imazh i revistës “Playboy” të Portugalisë, ajo nuk po ndalet në realizimin e...

Showbizz 10:28 - 15 Gusht, 2020

Të pasme dhe gjoks bombastik/ Kjo është modelja që do t’iu “vjedhë” zemrën me fotot e saj

Eriana Blanco është një nga modelet më të reja në Instagram. Ajo tërheq mjaft vëmendjen e ndjekësve me foto e saj me bikini ku nuk nguron ...

Showbizz 10:00 - 15 Gusht, 2020

Trup perfekt dhe fytyrë engjëllore/ Njihuni me modelen që provokon me pozat e saj

Celeste Bright është një modele profesioniste e cila ka përfaqësuar Miamin  në një nga eventet më të rëndësishme të bukurisë. Ajo ka një numër të madh...

Showbizz 09:38 - 14 Gusht, 2020

Oriola Marashi ngre temperaturat me format bombastike/ Fotot më të nxehta të bukuroshes së Instagramit

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Oriola është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston shumë foto provokuese nga projektet...

Showbizz 09:13 - 14 Gusht, 2020

Modelja më e zjarrtë e momentit/ Trejsi Sejdini i vë “flakën” rrjetit me fotot e fundit

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi shqiptare. Bukuroshja nga Elbasani prej shumë kohësh ndodhet në SHBA, ku dhe po korr shumë sukses në fushën...

Showbizz 09:15 - 12 Gusht, 2020

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me bjondinën që po çmend Instagramin

Belle Hassan është një nga modelet më seksi të Instagramit. Belle është bërë e njohur në reality shoën Love Islands dhe që në fillimet e saj...

Shpërthyese dhe përvëluese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit
Showbizz 09:22 - 10 Gusht, 2020

Shpërthyese dhe përvëluese/ Njihuni me modelen më s*ksi të Instagramit

Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e saj me bikini provokuese. Ajo është...

Bjondina më s*ksi e momentit/ Kjo është modelja që po çmend rrjetin me fotot me bikini
Showbizz 11:00 - 6 Gusht, 2020

Bjondina më s*ksi e momentit/ Kjo është modelja që po çmend rrjetin me fotot me bikini

Cindy Prado është bërë e njohur si modele teksa u shfaq si imazh në revisat të njohura si FHM si dhe teksa punonte në Telemundo. Ajo...