Connect with Us

All posts tagged "lindje"

Teknologji 14:31 - 30 Korrik, 2019

Video/ Lindja e një fëmije në hapësirë, ja çfarë pamje do të kishte

Nëse njerëzit do të sillnin në jetë një fëmijë në hapsirë do të kishte shumë ndryshime me fëmijët që lindin në Tokë. Së pari do të...

Kryesore Show Biz 12:00 - 25 Korrik, 2019

“Ndjenja më kuptimplotë”/ Rona Nishliu prezanton për herë të parë vajzën

Para pak ditësh, këngëtarja Rona Nishliu është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Noa....

Kryesore Show Biz 10:13 - 25 Korrik, 2019

Pritja e ëmbël mori fund/ Jorida Tabaku sjell në jetë djalin, zbulon emrin

Ish deputetja e PD, Jorida Tabaku është bërë nënë për herë të tretë e një djali. Ditën  e djeshme ajo ka sjellë në jetë një djalë...

Aktualitet 18:27 - 20 Korrik, 2019

“Ishte e tmerrshme”/ Aktorja rrëfen eskperiencën e frikshme gjatë lindjes

Aktorja e njohur Gemma Atkinson ka treguar historinë e saj të frikshme që i kishte ndodhur gjatë momentit që po sillte në jetë vajzën e saj...

Aktualitet 21:16 - 16 Korrik, 2019

“Nuk dua…”/ Pas lindjes së vajzës, Rudina Xhunga merr vendimin e rëndësishëm

Gazetarja e njohur Rudina Xhunga ka rrëfyer si asnjëherë tjetër detaje rreth jetës së saj private. Gjatë një interviste për “Panorama”, Rudina ka treguar se pas...

Aktualitet 11:40 - 16 Qershor, 2019

“Meksikane lind, nuk bëhesh”/ Modelja shqiptare poston foton kur ka qënë e vogël dhe i habiti të gjithë

Reperi Fero pak ditë më parë publikoi këngën e re kushtuar partneres së tij, Arbenita Ismajli, e cila quhej “Ride or die”  dhe që i kushtohej...

Aktualitet 20:29 - 15 Qershor, 2019

Këngëtarja “shokon” ndjekësit me format/ Tregon sekretin e humbjes së kilogramëve pas lindjes

Vetëm pak kohë më parë këngëtarja Linda Halimi u bë nënë e një vajze të cilën e quajti Kajmana. Por ajo që tërhoqi vëmendjen e të...

Aktualitet 18:30 - 11 Qershor, 2019

1 muaj pas lindjes/ Moderatorja rrëfen eksperiencën më të bukur të saj

Moderatorja e njohur e ekranit, Ermira Çausholli ka rrëfyer një nga eksperiencat më të bukura të jetës së saj. Ajo është nënë e katër vajzave, të...

Aktualitet 16:35 - 11 Qershor, 2019

“Djalit i flas dhe i këndoj shqip”/ Almeda Abazi zbulon detaje të reja një muaj pas lindjes

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë ndarë me ndjekësit pothuajse çdo gjë në lidhje me lindjen e djalit të tyre Efehan. Moderatorja ka treguar disa detaje...

Aktualitet 10:26 - 23 Maj, 2019

“E mbanim si vajzë”/ Babai i Alban Skënderaj rrëfen momentet e bukura që nga lindja e këngëtarit

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të mirë dhe të dashur për publikun shqiptar. Mbrëmja e kaluar e emisionit Soiree, i  është dedikuar Albanit ku...