Connect with Us

All posts tagged "lidhje"

“Kanë tentuar edhe më parë të vrasin”/ Artan Hoxha: Behar Sofia kishte lidhje të forta me policinë
Kronika 19:33 - 25 Shkurt, 2021

“Kanë tentuar edhe më parë të vrasin”/ Artan Hoxha: Behar Sofia kishte lidhje të forta me policinë

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka zbardhur të tjera detaje nga vrasja e Behar Sofisë ditën e sotme në mes të Tiranës. Hoxha tregoi se për Sofinë...

Kronika 11:04 - 25 Shkurt, 2021

Zbardhet skema e ekzekutimit/ Kush ishte Behar Sofia, i lidhur me ‘bosin’ e heroinës Abdulselam Turgut

Zbardhet skema se si u ekzektutua Behar Sodia mëngjesin e sotëm në mes të Tiranës. Mësohet se 65-vjeçari ka qenë duke lëvizur në këmbë në momentin...

Çfarë e lidh Amarin me Armina Mevlanin?/ Olta Gixhari zbulon detajin
Showbizz 11:39 - 21 Shkurt, 2021

Çfarë e lidh Amarin me Armina Mevlanin?/ Olta Gixhari zbulon detajin

Aktorja shumë e dashur për publikun Olta Gixhari ka rrëfyer më shumë detaje nga jeta e saj private. Bjondina bukuroshe ka qenë e ftuar në emisionin...

Sociale 09:53 - 19 Shkurt, 2021

“Deshta me të dashtë moj nanë”/ Topalli tregon momentet e fundit me të ëmën

Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka shprehur mirënjohje për mesazhet që ka marrë pas humbjes së nënës së saj. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Topalli ka...

When will Grida Duma talk about the Salianji-GD video?
Politikë 16:19 - 16 Shkurt, 2021

Kur do flasë Grida Duma për videon Salianji-GD?

Grida Duma është një personazh politik dhe mediatik që shkëlqimin e saj e pati pas vitit 2013 kur në disa dalje televizive bëri mbështetje publike të...

Tea nxjerr fakte të reja/ Zbulon bisedat që tregojnë se produksioni ishte në dijeni për lidhjen me Beartin
Showbizz 15:53 - 10 Shkurt, 2021

Tea dhe kunata si dy pika ujë/ Ngjashmëria e vajzave do t’iu lërë pa fjalë

Tea dhe Beart tashmë janë një nga çiftet më të komentuara nga shqiptarët. Dyshja po shijojnë dashurinë e tyre, jo më në fshehtësi, por në sy...

Pas thashethemeve për ndarjen nga Seldi, reagon Sindi: Shkurt e shqip
Showbizz 11:05 - 10 Shkurt, 2021

Pas thashethemeve për ndarjen nga Seldi, reagon Sindi: Shkurt e shqip

Së fundi kanë qarkulluar lajmet në rrjet se këngëtari Seldi Qalliu i ka dhënë fund lidhjes së tij me Cindy Çelën.U tha se dyshja i kanë...

Shkëmbyen puthje pasionante me njëri-tjetrin/ Si qëndron e vërteta e lidhjes së Robert Berishës me modelen italiane
Showbizz 10:45 - 10 Shkurt, 2021

Upsss/ Robert Berisha shkëmben puthje pasionante me modelen seksi italiane

Këngëtari Robert Berisha duket se ka hedhur pas historinë e dashurisë me këngëtaren Nora Istrefi. Gjatë kësaj periudhe që ata kanë qenë të ndarë janë komentuar...

“Kam patur mbi 200 eksperienca me femra”/ Fation Kuqari zbulon çfarë e lidh me Trejsi Sejdinin
Showbizz 14:52 - 7 Shkurt, 2021

“Kam patur mbi 200 eksperienca me femra”/ Fation Kuqari zbulon çfarë e lidh me Trejsi Sejdinin

Fation Kuqari është një nga djemtë më të preferuar nga vajzat. Ai u bë i njohur për publikun teksa ishte një konkurrent në emisionin “Përputhen”. Pas...

Showbizz 08:44 - 1 Shkurt, 2021

Video-Tea flet me zë dhe figurë për lidhjen me Beartin/ Po jam me të, produksioni e dinte!

Ish konkurenjta e Përputhen, Tea Trifoni ka reaguar përmes një video pas publikimt të fotove ku shfaqej duke u puthur me Beartin. Tea ka publikuar një...

Dalin detaje të reja nga lidhja e qeverisë me Ndragheta/ Ministria e Jashtme bleu uniforma në dyqanin “Gallo Albania”
Aktualitet 19:31 - 31 Janar, 2021

Dalin detaje të reja nga lidhja e qeverisë me Ndragheta/ Ministria e Jashtme bleu uniforma në dyqanin “Gallo Albania”

Grupi mafioz italian Ndragheta, i cili doli në përgjime, ku edhe deklaroi për njohjet dhe pazaret me kryebashkiakun Erion Veliaj dhe kryeministrin Edi Rama, janë mohuar...

Sulmet e Metës ndaj institucioneve të drejtësisë/ Balla: Nuk mund të cënojnë reformën historike
Politikë 14:42 - 27 Janar, 2021

Përgjimet e antimafias italiane/ Balla: Për tentativë lidhjeje politike kanë Bashën, të flasë dhe Meta!

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla ka folur për përgjimet e antimafias italiane ndërsa thekson se banda kriminale në fjalë nuk ka investuar asnjë qindarkë...

U përfol se ishte në një lidhje dashurie me biznesmenin 57 vjeçar/ Agnesa Vuthaj sqaron të vërtetën: Shoqëri seksiste
Showbizz 12:07 - 26 Janar, 2021

U përfol se ishte në një lidhje dashurie me biznesmenin 57 vjeçar/ Agnesa Vuthaj sqaron të vërtetën: Shoqëri seksiste

Ish misi shqiptar, Agnesa Vuthaj, është përfolur shumë në mediat rozë, pasi u përfol për një lidhje dashurie me një biznesmen indian 57 vjeçar. E ftuar...

Politikë 10:25 - 26 Janar, 2021

“Kupa është mbushur”/ Basha: Rama i lidhur me mafian për të shtuar pasuritë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Bash aka publikuar në Facebook një vidie ndërsa shkruan se me Ramën në pushtet nuk mund të kemi drejtësi të pavarur....

U përmend në përgjimet e “Ndraghetas”/ Reagon Ilir Kulla: Me 180 milion euro blija gjithë Shqipërinë
Politikë 23:08 - 25 Janar, 2021

U përmend në përgjimet e “Ndraghetas”/ Reagon Ilir Kulla: Me 180 milion euro blija gjithë Shqipërinë

Këshilltari i Presidentit Ilir Meta, Ilir Kulla, ka reaguar pas emri i tij u përmend në përgjimet e “Ndraghetas” e cila donte që të investonte në Shqipqri...

Kronika 12:40 - 25 Janar, 2021

Krimi i organizuar dhe politikanët shqiptarë/ Hoxha zbulon “fijet” që i lidhin

Gazetari Artan Hoxha ka treguar lidhjet mes krimit të organizuar dhe politikanëve shqiptarë. Sipas Hoxhës, politikanët dhe krimi i organizuar kanë qëllim të përbashkët që të...

Politikë 11:10 - 25 Janar, 2021

Basha publikon videon dhe del ‘garant’/ Do të presim lidhjet e mafies me shtetin

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar videon ndërsa nuk kursen as akuzat ngda kryeministrit Edi Rama. Sipas Bashës, Rama e ka mendjen të shtojë pasuritë...

“Do i griset velloja nuses”/ Shqipja e “Përputhen” zbulon lidhjen mes Teas dhe Beartit
Showbizz 15:22 - 24 Janar, 2021

“Do i griset velloja nuses”/ Shqipja e “Përputhen” zbulon lidhjen mes Teas dhe Beartit

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipja Hysenaj, ka nxjerrë detaje të reja për lidhjet e konkurrentëve jashtë emisionit. Pas publikimit të videove të Andit, ajo së fundi pretendon...

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin
Showbizz 14:20 - 23 Janar, 2021

Fifi bën deklaratën e papritur: Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e saj private. Ajo është shprehur në intervistat e saj...

“Skenat më të nxehta mes meje dhe Albanit kanë qenë…”/ Modelja sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin
Showbizz 15:20 - 18 Janar, 2021

“Skenat më të nxehta mes meje dhe Albanit kanë qenë…”/ Modelja sqaron të vërtetën e lidhjes me këngëtarin

Modelja Kleoniki Delijorgji dhe këngëtari Alban Ramosaj janë komentuar shumë në mediat rozë si çift. Dyshja provokuan ndjekësit në rrjetet sociale teksa publikonin foto dhe skena...

Lidhja me Redian Rrajën/ Kejvina Kthella nuk e “vret” mendjen, nxjerr videon seksi
Showbizz 11:52 - 15 Janar, 2021

Lidhja me Redian Rrajën/ Kejvina Kthella nuk e “vret” mendjen, nxjerr videon seksi

Modelja Kejvina Kthella ka qenë në qendër të vëmendjes në media, për shkak të lidhjes së saj me nipin e me nipin e deputetit të PS-së,...

Reperi ka tradhtuar “superbombën” e Instagramit me një burrë?/ Detajet që “tërbuan” rrjetin në 24 orët e fundit
Showbizz 16:06 - 8 Janar, 2021

Reperi ka tradhtuar “superbombën” e Instagramit me një burrë?/ Detajet që “tërbuan” rrjetin në 24 orët e fundit

Biznesmenia Kim Kardashian dhe Kaney West janë drejt divorcit. Teksa të gjithë mendonin se arsyeja e ndarjes së tyre ishin deklaratat e Kaney për Kim Kardashian...

Showbizz 14:50 - 8 Janar, 2021

Dojna Mema feston ditëlindjen/ Partneri i dedikon fjalë zemre: E vogla ime

Sot është një ditë shumë e veçantë për moderatoren Dojna Mema. Bukuroshja e ekranit feston sot ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga të afërm dhe...