Connect with Us

All posts tagged "lidhje dashurie"

Lidhjet e dashurisë dhe skandalet e Kejvina Kthellës, modeles që u ngatërrua me një burrë të martuar
Showbizz 17:13 - 17 Janar, 2021

Lidhjet e dashurisë dhe skandalet e Kejvina Kthellës, modeles që u ngatërrua me një burrë të martuar

Emri i modeles Kejvina Kthella, është komentuar shumë në media, për lidhjet e saj dashurore me personazhe të njohur të ekranit. Një nga lidhjet që bëri...

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare
Showbizz 16:13 - 16 Janar, 2021

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Pak kohë më parë këngëtarja Rovena Stefa, deklaroi se ishte në një lidhje dashurie. E ftuar në një emision ajo është shprehur se për shkak të...

Showbizz 16:08 - 10 Janar, 2021

“Na shihte e gjithë Tirana”/ Dojna Mema zbulon prej sa kohësh është në një lidhje me këngëtarin

Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata, janë një nga çiftet që së fundi kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre të dashurisë. E ftuar në rubrikën “Në...

“Boll kam pritur për martesë”/ Rovena Stefa bën deklaratën e papritur: Do bëj dasmë me 2000 veta
Showbizz 11:45 - 9 Janar, 2021

“Boll kam pritur për martesë”/ Rovena Stefa bën deklaratën e papritur: Do bëj dasmë me 2000 veta

Këngëtarja Rovena Stefa e ka mbajtur larg syrit mediatik jetën e saj private. E ftuar tek Rudina Rovena ka treguar se është në një lidhje dashurie...

Showbizz 17:34 - 6 Janar, 2021

“E imja”/ Dafina Zeqiri i bën dedikimin e veçantë Dj Geek

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë përfolur shumë në mediat rozë për lidhjen e tyre të dashurisë. Si nga këngëtarja ashtu edhe nga Dj, është...

U tha se ishte në një lidhje dashurie me ish-mikeshën e Kim Kardashian/ Flet për herë të parë futbollisti shqiptar
Showbizz 13:04 - 12 Dhjetor, 2020

U tha se ishte në një lidhje dashurie me ish-mikeshën e Kim Kardashian/ Flet për herë të parë futbollisti shqiptar

Pak kohë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi se futbollisti shqiptar, Liridon Krasniqi, ishte në një lidhje dashurie me ish mikeshën e ngushtë të Kim...

Seldi dhe Sindi të ndarë?/ Partnerja e këngëtarit tregon si qëndron e vërteta
Showbizz 11:51 - 6 Dhjetor, 2020

Seldi dhe Sindi të ndarë?/ Partnerja e këngëtarit tregon si qëndron e vërteta

Këngëtari Seldi Qalliu pak kohë më parë deklaroi se ishte në një lidhje dashurie dhe nuk nguroi ta prezantonte të dashurën e tij Sindin në publik....

Showbizz 13:10 - 29 Nentor, 2020

Juristja seksi zbulon profesionin e partnerit: Shet…

Juristja seksi Redona Koçi është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë, falë fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale. Shpesh është komentuar për...

Showbizz 14:57 - 23 Nentor, 2020

Mohuan lidhjen e dashurisë/ Dalin fotot e reperit me Miss Kosovën

Prej ditësh, reperi Majk dhe Miss Kosova, Blerta Veseli po përfliten për një lidhje dashurie, Mirëpo dyshja e ka mohuar, duke thënë se nuk është e...

Showbizz 12:11 - 21 Nentor, 2020

Ada Deda flet pa doreza: Më kanë ngacmuar djemtë e socialistëve

Modelja e njohur, Ada Deda ka zbuluar më shumë detaje rreth jetës së saj private. E ftuar në emisionin “Glamour Zone” me Ester Bylykun, në njërën...

Showbizz 10:47 - 17 Nentor, 2020

U përfol për një lidhje me Young Zerkën/ Kiara Tito flet për herë të parë pas thashethemeve

Prej disa ditësh, Kiara Tito është përfolur se është në një lidhje me këngëtarin Young Zerkën. Nëpërmjet  një pyetësori, ku ndjekësit kërkojnë të dinë se çfarë...

Lidhja e Oriola Marashit me Eros Grezdën/ Mamaja e modeles tregon ç’mendim ka për “dhëndrin”
Showbizz 16:26 - 16 Nentor, 2020

Lidhja e Oriola Marashit me Eros Grezdën/ Mamaja e modeles tregon ç’mendim ka për “dhëndrin”

Modelja Oriola Marashi dhe Eros Grezda prej kohëësh janë në një lidhje dashurie. Ata janë bashkë thuajse në çdo vend dhe këtë e tregojnë me fotot...

Showbizz 11:51 - 14 Nentor, 2020

“Ta ha zemrën”/ Ish shoqja e ngushtë e Kim Kardashian në një lidhje me futbollistin shqiptar

Futbollisti i famshëm shqiptar Liridon Krasniqi është në një lidhje dashurie me ish mikeshën e ngushtë të Kim Kardashian, Larsa Pippen. Lajmin e konfirmon “Prive” që...

“Ishim të dashur për disa muaj”/ Aktori flet për historinë e dashurisë me Gabriel Garkon
Showbizz 16:09 - 2 Nentor, 2020

“Ishim të dashur për disa muaj”/ Aktori flet për historinë e dashurisë me Gabriel Garkon

Aktori i famshëm Gabriel Garko i tronditi të gjithë fansat e tij ku deklaroi se ishte homoseksual. Pas kësaj ai rrëfeu se një nga lidhjet e...

Të ndarë prej një viti/ Çifti i njohur i showbizit rikthehen sërish bashkë
Showbizz 13:35 - 1 Nentor, 2020

Të ndarë prej një viti/ Çifti i njohur i showbizit rikthehen sërish bashkë

Modelja  Heidi Lushtaku dhe boksieri Robin Krasniqi, një vit më parë  dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Vetë modelja ishte ajo që bëri të ditur...

Pranoi se është në një lidhje dashurie/ Aktorja shqiptare prezanton të dashurin 19 vite më të ri
Showbizz 15:34 - 31 Tetor, 2020

Pranoi se është në një lidhje dashurie/ Aktorja shqiptare prezanton të dashurin 19 vite më të ri

Aktorja Adriana Matoshi, pasi konfirmoi se është në një lidhje dhe e dashuruar ka prezantuar të dashurin e saj, futbollistin afrikan Keith Groeneveld, 21 vjeç. Gjatë...

“Zemër ti ke nevojë për…”/ Capital T tregon muskujt dhe bën dedikimin ngacmues
Showbizz 12:42 - 25 Tetor, 2020

Capital T “thyen” zemrat e vajzave/ Reperi zbulon se është në një lidhje dashurie

Capital T ka qenë një nga personazhet publikë që jetën e tij private ka preferuar gjithnjë ta mbajë larg mediave rozë. I ftuar së fundi në...

Fifi zbulon detaje nga lidhja e saj/ Këto janë tri arsyet pse zihet me të dashurin
Showbizz 16:00 - 24 Tetor, 2020

Fifi nuk e fsheh më dashurinë/ Ndjek në rrjetet sociale vetëm njeriun që i ka “rrëmbyer” zemrën

Prej kohësh, këngëtarja Fifi ka folur rreth dashurisë dhe njeriut që i ka rrëmbyer zemrën. “Krej cfarë dua në jetë është vëmendja jote dhe vetëm e...

Khloe dhe Tristan surprizojnë fansat/ Konfirmojnë rikthimin e tyre
Showbizz 10:34 - 23 Tetor, 2020

Khloe dhe Tristan surprizojnë fansat/ Konfirmojnë rikthimin e tyre

Ylli i Keeping up With Kardashians, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, kanë lënë pas të shkuarën dhe kanë vendosur t’i japin një mundësi të dytë lidhjes...

I dashuruar me modelen shqiptare, 7 vite më të madhe/ Aktori i njohur turk konfirmon lidhjen
Showbizz 11:11 - 21 Tetor, 2020

I dashuruar me modelen shqiptare, 7 vite më të madhe/ Aktori i njohur turk konfirmon lidhjen

Aktori i njohur  turk Burak Deniz, ka vendosur të konfirmojë lidhjen e tij të dashurisë me modelen me origjinë shqiptare, Didem Sydan. Pasi u përfolën për...

I dhanë fund lidhjes dy muaj pas fejesës/ Ish partneri i këngëtares e përjeton, kapet duke qarë
Showbizz 13:49 - 13 Tetor, 2020

I dhanë fund lidhjes dy muaj pas fejesës/ Ish partneri i këngëtares e përjeton, kapet duke qarë

Këngëtarja e famshme Demi Lovato dhe ish i fejuari i saj Max Ehrich kanë qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket lidhjes së tyre të...

 “Arrest shtëpie” për Fjolla Morinën / Zbulohet arsyeja pse u lirua nga burgu
Showbizz 14:38 - 19 Shtator, 2020

FOTOT-I dashuri i vrarë në atentat/ Historia e Fjolla Morinës, si u arrestua këngëtarja e hitit “F*cking Bitch”

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina është vënë në pranga nga policia kufitare në Morinë, pasi gjatë një kontrolli është gjetur një armë zjarri tip pistoletë dhe 23...

FOTOT-Bebe Rexha "arratiset" me të dashurin me pushime/ Tregon format me bikini
Showbizz 14:39 - 18 Shtator, 2020

Bebe Rexha e pranon publikisht se është në një lidhje dashurie/ Uron partnerin me foton intime

Pak kohë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha u kap mat nga paparacët ku shfaqej krah një mashkulli misterioz. Bukuroshja shqiptare nuk reagoi asokohe...