Connect with Us

All posts tagged "lidhja"

Kronika 13:25 - 23 Tetor, 2019

Kush është “bosi” i mafies që fshihet pas celulës terroriste/ Lidhja me “Ronin e shijakut” dhe arratisja e bujshme

Policia e Shtetit ka zbuluar sot një celulë të rrezikshme terroriste iraniane, e cila kishte planifikuar një sulm terrorist në ditën e Sulltan Novruzit. Në një...

Aktualitet 18:50 - 9 Korrik, 2019

Deklarata “bombë” e Klodiana Lalës/ Zbulon lidhjen e Prokurorit me armët në Elbasan

Gazetarja Klodiana Lala në një lidhje direkte me News 24 komentoi aksionin e RENEA-s në Elbasan ku u zbulua një arsenal armësh. Sipas Lalës, magazina ku...

kryemadho:97 nuk ishte asgje
Aktualitet 22:03 - 24 Qershor, 2019

“Skam qenë asnjëherë në pushtet”/ Monika Kryemadhi tregon lidhjen e saj me Zotin

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka folur rreth besimit të saj në Zot të cilin e përmend shpesh në prononcimet e saj publike. Ajo zbuloi nga...

Aktualitet 19:44 - 18 Maj, 2019

Iu zbulua lidhja me rusët/ Dorëhiqet zëvendës kancelari austriak

Zëvendës kancelari i Austrisë Heinz-Christian Strache dha dorëheqjen të shtunën. Vendimi vjen pasi dy gazeta gjermane, “Der Spiegel” dhe “Sueddeutsche Zeitung”, publikuan pamje filmike ku ai...

Aktualitet 16:35 - 25 Mars, 2019

Si u lidh me grupin e trafikantëve/ Flet skafisti i Balilit

Petro Dalanaj i arrestuar si skafisti i 700 kilogramëve kanabis në Greqi ka dhënë dëshminë e dij rreth kësaj ngjarje për të cilën akuzohet Klement Balili....

Aktualitet 17:01 - 5 Mars, 2019

Çfarë e lidh Ramën me Enver Hoxhën?/ E zbulon Nard Ndoka

Aleati i Lulzim Bashës, Nard Ndoka teksa komentonte situatën politike në vend u shpreh se kryeministri Edi Rama ka dalë jashtë sistemit. Sipas tij, Rama po...

Aktualitet 21:01 - 10 Shkurt, 2019

Rama i lau duart si Pons Pilati/ Berisha tregon për lidhjen e tij me Dajtin

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas deklaratave të ministres Gjonaj dhe ministrit Lleshaj për rastin e Dritan Dajtit. Sipas Berishës,...

andi civici, gjykata e apelit tirane
Aktualitet 10:46 - 5 Shkurt, 2019

Milioneri që merr dhurata dhe shet libra/ Gjyqtari i Apelit i lidhur me SOROS-in

Procesi i Vettingut në pjesën më të madhe ka dështuar. Pasi prokurorë apo gjyqtarë që janë konstatuar me shkelje ligji janë rikonfirmuar në detyrë. Kjo do...

Uncategorized 18:15 - 9 Janar, 2019

Unaza e re/ Zbulohet lidhja dhe favorizimi i “DH Albania” nga institucionet

Në Shqipëri zbulohen detaje të tjera lidhur me kompaninë DH Albania e cila fitoi garën për ndërtimin e një pjese të Unazës së Re në Tiranë,...

Aktualitet 18:35 - 19 Dhjetor, 2018

“Lidhja Qytetare Shqiptaro-Amerikane” mesazh studentëve/ Mos u ndalni

Organizata “Lidhja Qytetare Shqiptaro-Amerikane” me president Joe DioGuardi është shprehur pro protestës së studentëve për ndryshimin e Ligjit të Arsimit të Lartë dhe plotësimin e tetë...

Aktualitet 19:32 - 27 Maj, 2018

Fijet që e lidhin baronin e kokainës në Angli me kryebashkiakun Qazim Sejdini

“Daily Mail” i ka dedikuar një shkrim ditën e sotme të riut nga Elbasani Klodjan Çopja, i cili ndodhet në burg në Britani, pasi ka qenë...

Kryesore Show Biz 23:40 - 14 Shkurt, 2018

Notari i famshëm dhe i dashuri i tij presin fëmijën e parë

Fituesi i medaljes së bronxtë në lojërat Olipmipke të 2012-ës dhe Kampioni i Botës n zhtyje në vitin 2009, Tom Daley po pret fëmijën e tij...

Kryesore Show Biz 23:30 - 12 Shkurt, 2018

Çifti i njohur feston plot “zjarr” 5 vjetorin e dashurisë/ ‘Dhurata më e bukur që më dha Zoti’

Ata tashmë kanë fituar zemrat e fansave dhe cilësohen si një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Sot është një ditë shumë e veçantë për...

Kryesore Show Biz 22:30 - 12 Shkurt, 2018

Shpat Kasapi prezanton të dashurën e tij marokene/ Fansat e kritikojnë 

Këngëtari Shpat Kasapi para disa kohësh pranoi publikisht se ishte i dashuruar, por nuk e zbuloi se kush ishte ajo. Ndërkohë që na ndajnë vetëm 2...

Aktualitet 23:20 - 5 Shkurt, 2018

DJ Sardi nuk e fsheh më/ Për herë të parë në publik me të dashurën balerinë

Ai gjithmonë është përfolur për lidhjet, duke qenë se është një nga meshkujt më simpatikë shqiptarë. Dhe më në fund, Dj Sardi ka vendosur ta bëjë...

Aktualitet 01:10 - 4 Shkurt, 2018

4 shenja që tregojnë se jeni në një marrëdhënie egoiste

Asgjë nuk e bën një marrëdhënie më të paekuilibruar sesa sjellja egoiste. Ne të gjithë mundemi dhe do të jemi egoistë në një moment në jetën...

Aktualitet 23:00 - 28 Janar, 2018

Nëse bën këto 3 gjëra për të, jeni me personin e duhur

Nuk është e lehtë të lindë kimia mes dy personave, por kur ndodh të gjithë e kuptojnë. A doni të dini nëse kjo kimi ekziston në...

Aktualitet 01:00 - 27 Janar, 2018

Cilësitë e një partneri prej të cilit nuk duhet të hiqni kurrë dorë! 

Nëse po pyesni veten nëse partneri juaj aktual është ai i duhuri ose nëse duhet të merrni hapa serioz në lidhjen tuaj me të me siguri...

Aktualitet 17:30 - 20 Janar, 2018

Butrint Imeri kapet “mat” me moderatoren shqiptare

Pak kohë më parë Butrint Imeri u përfol për një lidhje me moderatoren Kiara, e shkak u bë  një koment i këngëtarit në foton e saj,...

Aktualitet 18:37 - 19 Janar, 2018

A është i duhuri?! Përgjigjen e gjeni nëse i bëni atij këtë pyetje

Takimet e para me dikë shpesh të shtyjnë t’i bësh vetes disa pyetje të tilla si: Ku po shkoj me këtë lidhje? A kemi një të...

Aktualitet 19:05 - 2 Janar, 2018

Nëse partneri juaj është i mërzitur, këtë fjalë s’duhet t’ia thoni për asnjë arsye

Kur ka diçka që nuk shkon me partnerin, ne përpiqemi që t’i rregullojmë humorin me çdo kusht, por më parë duhet të mësojmë arsyen përse ai...

Aktualitet 17:00 - 30 Dhjetor, 2017

Prifti i moshuar “kokë e këmbë” i dashuruar me Florin, pasi martohen 24-vjeçari i “bën gjëmën”

Rasti i një prifti 79-vjeçar, i cili u martua me një model rumun, shumë më të ri se ai, ka tronditur mbarë botën. Philip Clements u...

Aktualitet 20:37 - 23 Dhjetor, 2017

Flori Mumajesi në marrëdhënie serioze me Liberta Spahiun,miku i ngushtë u nxjerr sekretin

Edhe pse nuk kanë folur as njëri, as tjetri për lidhjen e tyre, duket se kantautori Flori Mumajesi dhe moderatorja e “Prive” Liberta Spahiu janë duke...