Connect with Us

All posts tagged "liberalizim i vizave"

Kosova & Rajoni 21:27 - 15 Shkurt, 2020

Thaçi mesazh të fortë/ “Nëse nuk ruhet partneriteti me SHBA dhe BE, rrezikohet liberalizimi i vizave”

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dhënë një mesazh shumë të fortë përsa i përket liberalizimit të vizave. Teksa ka folur rreth diskutimeve në konferencën e...

Aktualitet 13:43 - 3 Tetor, 2017

Haradinaj: Brenda tre muajve mund ta marrim lajmin për liberalizim të vizave

Gjatë seancës së sotme të Kuvendit të Kosovës, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka përsëritur qëndrimin e tij se kufiri mes Kosovës dhe Malit të Zi...