Connect with Us

All posts tagged "leve"

Kronika 14:02 - 27 Shkurt, 2020

Në lidhje jashtëmartesore dhe i “zhytur” në borxhe/ Si lindën konfliktet mes Hajdie Tosunit dhe bashkëshortit që e masakroi me levë

Janë zbardhur detaje të reja nga krimi makabër që tonditi dje Durrësin ku Hajdie Tosuni, 59 vjeç, nënë e tre fëmijëve u masakrua në këtë dyqan...

Kronika 09:40 - 26 Dhjetor, 2019

Kërcënoi bashkëshorten me levë hekuri/ E pëson keq 48-vjeçari

Policia e Krujës ka vënë në prang një 48-vjeçar, i cili se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. I arrestuari është 48-vjeçari me inicialet, A.E....

Kronika 18:00 - 28 Mars, 2018

Plagosja me levë e biznesmenit/ “Pas ngjarjes fshihet një prokuror” (emri)

Pas ngjarjes së ndodhur paraditën e sotme në Vlorë, ku biznesmeni Altin Kaçaj është plagosur me levë në kokë nga dy persona ende të paidentifikuar, Kaçaj...

Aktualitet 15:55 - 9 Tetor, 2016

Rama e sheh Vetting-un si levë për të kapur Drejtësinë

Në një postim në rrjetet sociale bashkëkryetari i komisionit të posaccëm për reformën në drejtësi Oerd Bylykbashi shprehet se Rama e sheh vetingun si levë për...

Kronika 09:37 - 29 Prill, 2015

Laç/ Goditi mjekun me levë në kokë, arrestohet 26- vjeçari

Një 26-vjeçar nga Mamurrasi është arrestuar nga policia pasi dhunoi dhe goditi me levë në kokë një nga mjekët e spitalit të qytetit të Laçit. Burime...