Connect with Us

All posts tagged "levan-tepelene"

Kronika 11:03 - 24 Gusht, 2019

Aksident i rëndë/ Raportohet për një të vdekur

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë, ku një automjet është përplasur me një motor....

Aktualitet 09:52 - 13 Janar, 2019

Ngrica në rrugë/ Shkatërrohen makinat në Fier

Ngricat kanë shkaktuar një aksident të rëndë ditën e sotme në qytetin e Fierit. Mësohet se dy automjetet janë përplasur në zonën e quajtur “Kthesa e...

Aktualitet 19:00 - 6 Janar, 2019

 Detaje/ Shtohet bilanci tragjik i aksidentit të rëndë në  Levan-Tepelenë

Nga aksidenti i rëndë i ndodhur, pak çaste më parë, në aksin Levan-Tepelenë, pranë fshatit Varibop, mësohet të kenë humbur jetën 2 persona. Raportimet më të...

Aktualitet 18:40 - 6 Janar, 2019

Aksident i rëndë në aksin Levan-Tepelenë/ Humbin jetën dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur, pak çaste më parë, në aksin Levan-Tepelenë, pranë fshatit Varibop. Nga të dhënat e para mësohet se kanë humbur jetën...

Aktualitet 09:06 - 28 Nentor, 2018

Rrëshqitja e gurëve/ Hapet kalimi  në rrugën Levan-Tepelenë

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se nga mëngjesi i ditës së sotme është bërë i mundur kalimi i mjeteve në aksin Levan-Tepelenë përmes Bypass-it të krijuar...

Aktualitet 09:02 - 27 Nentor, 2018

Rrëshqitjet e dheut/ Levan-Tepelenë bllokon aksin e Jugut për festa

Prej disa ditësh aksi Levan-Tepelenë vijon të jetë i bllokuar për shkak të rrëshqitjeve të skarpatit të malit në rrugën Levan-Tepelenë, pranë Poçemit, duke bërë të...

Aktualitet 09:01 - 23 Nentor, 2018

Rrëshqitje gurësh në aksin Levan-Tepelenë/ Bllokohet qarkullimi

Mëngjesin e sotëm aksi rrugor Levan-Tepelenë është bllokuar për shkak të rrëshqitjes së gurëve nga skarpatet anësore. Mësohet se masivi i gurëve është shembur pranë Poçemit,...

Aktualitet 18:09 - 20 Nentor, 2015

Tepelenë/ Përplasen dy makina, humb jetën një fëmijë 5 vjeç

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Levan-Tepelenë, ku një vajzë 5-vjeçare ka humbur jetën. Mësohet se si pasojë e përplasjes...

Aktualitet 09:20 - 12 Korrik, 2015

Aksident me një të vdekur dhe dy të plagosur në aksin Fier-Levan

Një aksident me pasojë vdekjen e një 65-vjeçari dhe plagosjen e dy personave të tjerë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit. Ngjarja ka ndodhur...

Kronika 18:08 - 6 Qershor, 2015

Aksident ne Levan-Tepelene, humb jeten nje grua

Nje aksident i ndodhur ne aksin rrugor Levan-Tepelene, ka bere qe nje grua te humbe jeten. Gruaja rreth 50 vjeç eshte perplasur nga nje makine. Forcat...

Aktualitet 13:41 - 8 Mars, 2015

Aksident në Levan-Tepelenë, plagoset rëndë 65-vjeçari

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë ku si pasojë është plagosur 65-vjeçari Selman Meta, i cili ndodhet në gjendje të rëndë...