Connect with Us

All posts tagged "leonard koka"

Kush janë VIP-at që u gjobitën nga policia/ Nga Ilir Meta tek Arbana Osmani
Aktualitet 22:49 - 22 Nentor, 2020

Policia gjobiti VIP-at dhe lokalin ku u bë festa/ Bes Kallaku ironizon me foton me Leonard Kokën

Situata e rëndë që është krijuar në vendin tonë ka bërë që organizimet festive të anulohen. Personazhet publike çdo ditë bëjnë thirrjeqë qytetarët të respektojnë masat,...

Aktualitet 16:00 - 17 Qershor, 2018

Nipi i ish-ministrit të LSI krah Ramës/ Të dy provokojnë PD-në

Nga Lëvizja Socialiste për Integrim, prej fillimit të bashkëpunimit në opozitë me Lulzim Bashës, ka pasur largime masive sidomos nga radhët e këshilltarëve bashkiakë. Krahas këtyre...

Aktualitet 22:48 - 31 Mars, 2017

Reagon Nard Koka/Pse më shoqëruan në polici, do ndodhë sërish!

Vëllai i ministrit Lefter Koka, i njohur dhe si ndërmjetësuesi i marrëveshjes PS-LSI, Leonard Koka, është mbajtur sot në Komisariatin e Durrësit për rreth 3 orë...

Aktualitet 18:39 - 31 Mars, 2017

Del nga Komisariati vëllai i ministrit të LSI-së/Ja për çfarë akuzohet

Vëllai i ministrit të Mjedisit, Lefter Koka, ka dalë nga ambientet e Komisariatit të Policisë së Durrësit. Leonard Koka u shoqërua disa orë më parë, pasi...

Aktualitet 15:44 - 31 Mars, 2017

Shoqërohet në polici vëllai i ministrit të LSI

Policia e Durrësit ka shoqëruar në polici vëllain e ministrit të Mjedisit, Lefter Koka. Mësohet se Leonard Koka është shoqëruar, pasi ka kundërshtuar efektivët e policisë. Ai...