Connect with Us

All posts tagged "lendohen"

Aktualitet 21:28 - 2 Qershor, 2019

Dhuna në protestë/ Rritet bilanci i të plagosurve

Ka shkuar në pesë numri i efektivë të Policisë së Shtetit, të cilët kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në protestën e opozitës. Mësohet se...

Aktualitet 21:17 - 11 Maj, 2019

Dhunë në protestën e opozitës/ 12 efektivë të lënduar në Spitalin e Traumës

13 persona kanë mbetur të lënduar për shkak të akteve të dhunës në protestën e sotme. Mësohet se janë lënduar 12 efektivë policie si dhe një...

Aktualitet 19:41 - 11 Maj, 2019

Protesta/ Lëndohen tre efektivë policie

Protestuesit kanë hedhur bomba molotov ndaj efektivë të policisë. Mësohet se nga bombat molotov janë lënduar tre efektivë policie. Me parë u raportua se mbeti i...