Connect with Us

All posts tagged "lekure"

Femra 16:18 - 17 Mars, 2017

Dietat e shëndetshme për heqjen e rrudhave

Dietat e shumta dhe pa asnjë këshillim, padiskutim që sjellin plakjen e lëkurës, rrudhat e shumta. Por një dietë e mirë dhe e kontrolluar, do të...

Life Style 10:30 - 12 Mars, 2017

Ato kanë lëkurën më të bukur në botë

Koreanet janë të njohura për lëkurën e fytyrës më të bukur në botë. Çmimi i kësaj është përdorimi i 15 produkteve në ditë. A i’a vlenë?...

Kryesore Show Biz 12:17 - 3 Mars, 2017

Krem nate kundër qelizave të vdekura

Vetëm në sajë të disa aplikimeve, një krem nate e realizuar në kushtet e shtëpisë, do të japë rezultatet që ju dëshironi. Po si mund të...

Femra 09:30 - 29 Janar, 2017

Kujdes! Harrojini këto zakone nëse doni lëkurë të shëndetshme!

Shpesh herë vrulli i ditëve tona merr vëmendjen tonë nga jeta e shendetshme,me vlera të barazpeshuara mirë dhe në fund përfndojmë me një lëkurë të thatë,pa...

Fashion 10:30 - 22 Janar, 2017

Xhaketat e lëkurës shumë “in” këtë sezon

Modele të njohura i kemi parë pafundësisht në kombinim me xhaketa lëkure, kurse brand-i i tyre i preferuar quhet Nour Hammour! Nëse ka pjesë të cilën...

Femra 16:30 - 21 Janar, 2017

Për lëkurë të mahnitshme

Lëkura e yndyrshme shkaktohet nga mbiprodhimi i gjëndrave dhjamore kryesisht që shfaqen në fytyrë. Edhe pse ne kemi nevojë për pak yndyrë natyrale, prodhimi i tepërt...

Femra 18:30 - 17 Janar, 2017

Miqtë më të mirë të lëkurës

Frutat janë miqët e lëkurës sonë. një studim i The Royal Society of Medicine nw Londër ka bërë një klasifikim të dhjetë frutave kryesore për një...

Femra 18:30 - 17 Janar, 2017

Miqtë më të mirë të lëkurës

Frutat janë miqët e lëkurës sonë. një studim i The Royal Society of Medicine nw Londër ka bërë një klasifikim të dhjetë frutave kryesore për një...

Femra 22:30 - 8 Janar, 2017

Harrojini këto zakone nëse doni lëkurë të shëndetshme!

Shpesh herë vrulli i ditëve tona merr vëmendjen tonë nga jeta e shendetshme,me vlera të barazpeshuara mirë dhe në fund përfndojmë me një lëkurë të thatë,pa...

Femra 14:30 - 8 Janar, 2017

Pse e kam lëkurën e ndjeshme

Megjithëse mund të mos keni tip të lëkurës së ndjeshme, ka raste kur papritur ballafaqoheni me një gjë të tillë dhe pyesni veten pse. Ekzistojnë disa...