Connect with Us

All posts tagged "lek"

Kronika 15:03 - 16 Janar, 2020

Hedh drogën nga makina dhe tenton t’i shpëtojë policisë/ Arrestohet 26 vjeçari

Finalizohet operacioni antidrogë i koduar “Livadhi”. Specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat operacionale të DVP Vlorë, në bashkëpunim me shërbimet e Komisariatit të Policisë Himarë,...

Denoncim 23:20 - 6 Nentor, 2019

Kamera e fshehtë e “STOP”/ Raporti i aftësisë për punë merret me 12 mijë lekë pa bërë vizita!

Emisioni investigativ “STOP”, ka publikuar mbrëmjen e sotme një rast në qendrën shëndetësore të Bathores, ku për të marrë raportin e aftësisë për punë, mjafton ti...

lsi drejt falimentimit
Aktualitet 15:16 - 16 Maj, 2019

Nuk do ta besoni/ Ja sa lek mban në xhep Kujtim Gjuzi

Deputeti i listës shumëemërore të Lulzim Bashës, Kujtim Gjuzi, nga foltorja e Kuvendit, ka treguar sesa lek mban në xhep. Ndërsa iu drejtua mazhorancës, Gjuzi tha...

Aktualitet 14:10 - 8 Janar, 2019

“Lekë dhe pasione të fshehta”, zonja Meri jep lajmin e mirë për këto shenja horoskopi

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin për këtë javë dhe duket se do të ketë mjaft surpriza për shenjat. Më konkretisht, Demi dhe Akrepi pritet të kenë...

Kryesore Show Biz 11:43 - 21 Tetor, 2018

“Shpërthen” Kallashi : Këta politikanë shqiptarë më kanë ofruar lek për një natë

Valltarja e shumë komentuar në showbiz për fotot provokuese apo videot ku bën twerk, Kallashi ishte e ftuar mbrëmë në “Prive”. Në intervistën me 10 gjëra...

Ekonomi 10:13 - 22 Shkurt, 2018

Në euro apo në lekë, si të leverdis më mirë të marrësh kredinë/ Çfarë rrezikoni me kursin

Nëse ke vendosur të blesh një shtëpi që kushton 75 mijë euro dhe banka të financon deri në 70% të shumës, pra 52,500 euro, dilema e...

Aktualitet 21:56 - 8 Tetor, 2017

Këngëtarja shqiptare: Duhet t’i jap borxh deputetit

Xhesika Ndoja është një nga  këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare . Pas publikimi të këngës  së saj të parë ajo u  bë kryefjala e...

Fëmija 21:45 - 7 Dhjetor, 2016

VIDEO/ Është vetëm 2 vjeç dhe u thotë gjithçkaje jo/ Përveç lekëve

Djaloshi është vetëm 2 vjeç dhe me sa duket nga videoja e hedhur në internet nga babai i tij, ia di vlerën lekëve edhe pse është...

Kuriozitete 12:11 - 4 Gusht, 2015

Gjyshja vjedh 500 mijë paund, ia dërgon të dashurit

​Gruaja britanike, e cila ra në dashuri me një djalë të ri gjatë pushimeve në Egjipt, ka vjedhur 500 mijë paunde nga puna për t’ia dhënë...

Kuriozitete 14:39 - 24 Mars, 2015

Hajduti fsheh paratë e vjedhura në qese të çokollatës

Një hajdut i dobët dhe pa ide ka përdorur qeset e çokollatës “KitKat” që të vjedhë 20 mijë funte nga vendi i tij i punës. Peter Mills,...