Connect with Us

All posts tagged "ledina celo"

Aktualitet 14:32 - 26 Qershor, 2019

Ledina Çelo “ndez” rrjetin/ Publikon foton “hot” nga pushimet

Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të pëlqyera të showbizit shqiptar. Duket se vitet janë vetëm një numër për të, pasi në foton e publikuar...

Aktualitet 21:12 - 23 Maj, 2019

Hyn fshehurazi në zyrën e burrit/ Këngëtarja merr surprizën e papritur

Ledina Çelo është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Ajo prej vitesh jeton së bashku me familjen jashtë Shqipërisë ku ka ndërtuar dhe...

Kryesore Show Biz 23:10 - 1 Prill, 2018

Foto/ Ledina Çelo në super formë!

Ledina Çelo edhe këtë herë ka tërhequr vëmendje për shkak të formave trupore tepër të mira. Përkundër moshës, Ledina çdo herë i befason të gjithë me...

Aktualitet 00:00 - 18 Janar, 2018

Ledina Çelo feston 1 dekadë me bashkëshortin: “Gjithmonë bashkë, gjithmonë me ty!”

Me siguri ju ka rënë rasti të lundroni në Instagramin e këngëtares Ledina Çelo, e cila prej kohësh tashmë së bashku me bashkëshortin dhe dy vogëlushët...

Kryesore Show Biz 12:51 - 15 Korrik, 2017

Kishte veshur të brendshme apo jo?/ Reagon për herë të parë për fustanin Ledina Çelo

Fustani i prezantueses Ledina Çelo ka tërhequr shumë vëmendje, madje se dhe vetë festivali i RTSH. Ajo u kritikua shumë nga të gjithë, sipas të cilëve...

Kryesore Show Biz 11:34 - 4 Prill, 2017

Ledina Çelo i rikthehet fëmijërisë

Ledina Çelo është kthyer pas në kohë, ndërsa ka kujtuar fëmijërinë e saj. Këngëtarja e cila është shkëputur nga skena shqiptare, po jeton një periudhë shumë...

Kryesore Show Biz 15:05 - 26 Mars, 2017

Çudia 3 ditë zgjat/ Ledina Çelo harron festivalin

Ledina Çelo dhe performanca e saj si moderatore e Festivalit të Këngës në RTSH la shumë për të dëshiruar. Duke nisur me “belbëzimet” gjatë prezantimit e...

Life Style 11:54 - 10 Mars, 2016

Ledina Çelo puthje pasionante me bashkëshortin në Dubai

Ish kampioni i botës në kik boks, istogasi Kabashi po del të jetë burri perfekt për këngëtaren shqiptare pasi që bëjnë jetë të lumtur familjare. Çifti...

Showbizz 15:32 - 28 Shtator, 2015

Ledina Çelo me makinë 200 mijë dollarëshe (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo e cila prej vitesh jeton në Gjermani, në profilin e saj në Facebook, ka publikuar disa fotografi ku shihet teksa...

Showbizz 13:48 - 14 Shtator, 2015

Ledina Çelo tani poston foto me burrin

Këngëtarja Ledina Çelo pas imazheve seksi ka vendosur që të publikojë edhe diçka tjetër. Kësaj radhe bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto në të cilën është...

Femra 18:48 - 10 Shtator, 2015

Ledina Çelo një princeshë shqiptare (Foto)

Ledina Çelo është kthyer furishëm në skenën shqiptare, vetëm se jo me muzikë por me disa fotografi tejet tërheqëse. Ajo është shfaqur si një zonjë e...

Showbizz 10:55 - 29 Gusht, 2015

Ledina puthje dhe pushime në Rugovë

Këngëtarja e cila njihet për format e saj të bukura edhe pasi është bërë nënë, njihet për format e saj të bukura edhe pas lindjes. Ajo...