Connect with Us

All posts tagged "lazio"

Aktualitet 11:42 - 12 Gusht, 2018

Mjeku i Lazios befasohet nga shqiptarët/ Ata janë trima

Fabio Roda, koordinatori i stafit mjekësor të Lazios, ka komentuar pozitivisht riaftësimin e dy shqiptarëve Thomas Strakosha dhe përforcimi i ri, Valon Berisha. Jo vetëm Strakosha,...

Aktualitet 20:02 - 1 Gusht, 2018

Largimi i Milinkovic-Savic/ Tare po përgatit një tjetër goditje të madhe

Lazio ka nisur të mendojë për zëvendësuesin e Milinkoviç-Savic, i cili me shumë gjasa do të largohet nga kryeqyteti italian këtë vere. Drejtori teknik i kësaj...