Connect with Us

All posts tagged "lapsi"

Opinione 20:27 - 14 Janar, 2020

Nga Andi BUSHATI/ Të godasësh me molotov për t’u kthyer aty ku ishe

Dokumenti i miratuar sot mes përfaqësuesve të parlamentit dhe opozitës që qëndron jashtë tij, në pamje të parë, duket sikur përbën një sukses për PD dhe...

Politikë 18:01 - 17 Tetor, 2019

Kronologjia/ 6 vite mashtrimet e Ramës për negociatat

Historia e qeverisjes së Edi Ramës është mbi të gjitha një mashtrim lidhur me hapjen e negociatave. Ai erdhi në pushtet me premtimin se ato do...

Aktualitet 18:35 - 19 Shtator, 2017

Faktet/ Çfarë fshihet pas sherrit Fuga-Çili

Një status i Sali Berishës në Facebook, për një reklamë të diskutueshme të Universitetit Europian të Tiranës, ka shërbyer për një hapur një etapë të re ,...

Life Style 11:50 - 28 Nentor, 2016

4 hapa si të bëni që buzët tuaja të duken perfekte

Dëshironi që buzët tuaja të duken sa më të plota dhe të trasha?! Ne do t’ju tregojmë katër hapa të thjeshtë për t’i bërë ato të...

Aktualitet 18:52 - 8 Nentor, 2016

Shënim/ Cilën PD ka tradhtuar Majlinda Bregu ?!

Sot, një media e përdorur dhe paguar nga aleatë të qeverisë socialiste, por edhe e shpesh e keqpërdorur me apo pa pagesë nga opozita, ka shkruar...

Aktualitet 08:34 - 8 Shtator, 2016

Lapsi në mbrojtje të Kokëdhimës/ Fajin e ka degradimi i Rilindjes

Portali Lapsi.al ka mare ne mbrojtje Koco Kokedhimen dhe e ka viktimizuar “pashin” e jugut.  Ai i quan sulme te orkestruara raportimet e diteve te fundit...

Aktualitet 20:47 - 6 Korrik, 2016

Andi Bejtja: Lapsi vdes Majkell Dagllas, duhet t’a dinë lider të LSI-së

Gazetari Andi Bejtja ka reaguar pas lajmit të shpërndarë në media për ‘vdekjen’ e aktorit Majkell Dagllas. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Bejtja shkruan se...

Aktualitet 13:34 - 10 Tetor, 2015

Mentor Kikia shpërthen ndaj Lapsi.al

Mentor Kikia, kryeredaktori i lajmeve ne Top Channel prej me shume se dhjete vitesh, ka reaguar pas disa shkrimeve te publikuara ne portalin Lapsi.al. Me poshte...

Aktualitet 17:24 - 18 Gusht, 2015

Lapsi pa emër analizon kritikat e Jozefinës

Jozefina Topalli godet sërish. Dhe tashmë silurët e saj duken qartë se nuk janë goditjet në shkretëtirë të një gruaje hatërmbetur nga mospërfillja e kryetarit të...

Aktualitet 21:57 - 8 Korrik, 2015

Ne Top Channel behet viroze/ Muahmet Veliu padi Lapsit

Pas Sokol Balles nje tjeter gazetar i Top Channel ka njoftuar nje padi ndaj kolegeve te tij. Gazetari i politikes Muhamet Veliu ka shkruar ne rrjetet...

Denoncim 19:51 - 3 Qershor, 2015

Pastrimi i parave/ Ajola Xoxa përfaqësuese e Amiran Dzanashvilit

LAPSI.AL Ajola Xoxa është një nga përfaqësueset ligjore me të drejta të plota e kompanisë “Xhoi Co21 sha”, me administrator dhe pronar Amiran Dzanashvilin, (i arrestuar...

Aktualitet 19:40 - 27 Shkurt, 2015

Dora e fshehtë e Erjon Velisë lëviz dhe paratë e Zvicrës

I përfolur se qëndron pas disa kompanive marketingu që fitojnë miliona nga paratë e taksapaguesve shqiptarë, në tendera pa garë, emri i Erion Veliajt duket se...