Connect with Us

All posts tagged "lana"

Politikë 21:19 - 11 Janar, 2020

Balliu publikon videon/ Si u zhvendos “Lana” për mikun trafikant të Taulant Ballës

Ish deputeti demokrat, Klevis Balliu, ka publikuar një video, që sipas tij, tregon se si u devijua Lumi i Lanës për mikun e Taulant Ballës, Edmond...

Politikë 14:31 - 22 Dhjetor, 2019

Tirana e Erion Veliajt përmbytet në pak minuta shi/ Pamjet e frikshme nga Lana

Vetëm pak minuta shi kanë mjaftuar të përmbysin Tiranën. Ish-deputeti Klevis Balliu ka publikuar disa pamje të frikshme nga lumi i Lanës i cili është fryrë...

Denoncim 11:49 - 24 Shtator, 2019

Video-Lana del nga shtrati/ Qytetarët të alarmuar, frikë nga një katastrofë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari, sipas të cilit Lana ka dalë nga shtrati dhe ata po luftojnë të vetëm me përmbytjen,...

Aktualitet 18:12 - 1 Tetor, 2017

Ujë ka por s’ka ‘profesionistë’ / Tubacionet e ujit të pijshëm ‘lajnë’ Lanën (foto+video)

Ndërkohë që Bashkia e Tiranës kaloi projektvendimin për rritjen e çmimit të ujit të pijshëm, gjendja është katastrofike. Qytetarët e kryeqytetit në zona të ndryshme vijojnë...

Aktualitet 08:44 - 6 Dhjetor, 2016

Detaje të reja/ Identifikohet viktima tek Lana, ishte prerë me thikë në fyt

Më herët u raportua se një trup i pajetë i seksit mashkull, rreth të gjashtëdhjetave u gjend i pajetë pranë Lumit të Lanës, afër zonës së...

Showbizz 15:00 - 23 Janar, 2015

Lana sjell këngën e re

Këngëtarja e mirënjohur amerikane emri i vërtetë i së cilës është Elizabeth Grant, Lana Del Rey, do të paraqitet në këngën “Wait For Life” të Emile...