Connect with Us

All posts tagged "lan duart"

Vuloset fati i Lleshajt/ Vendimi merret në Beograd
Aktualitet 12:34 - 9 Dhjetor, 2020

Vrasja e të riut nga policia/ Sandër Lleshaj “lan duart” si Ponç Pilati

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili është zhytur në luks gjatë kohës së pandemisë dhe pas tërmeteve, njeriu që shpenzoi gati 100 milionë lekë për...

Aktualitet 09:07 - 9 Janar, 2019

Video-Nuk do ta besoni/ Fahri Balliu na mëson si lahen duart, pas paçes dhe pilafit

Ish-gazetari i devotshëm i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe si spiun i Sigurimit të Shtetit, aktualisht botues i gazetës 55, nuk resht sa dhëni “leksione”....