Connect with Us

All posts tagged "lamborghini"

Lamborghini
Teknologji 16:02 - 1 Gusht, 2020

Nuk mund ta drejtoni në çdo rrugë/ Lamborghini prezanton “bishën” jeshile që do t’iu lërë pa mend

Lamborghini sapo ka zbuluar një super makinë të ri 819 kuaj-fuqi që pronarët nuk do të jenë në gjendje të drejtojnë ligjërisht në rrugë publike. Por...

Showbizz 18:00 - 13 Mars, 2017

Shikoni Lamborghinin e ri të Kylie Jenner

Kylie Jenner ka treguar linjat e saj perfekte veshur me një kostum sportiv ngjyrë gri. Bukuroshja seksi ka treguar linjat e saj të tonifikuara si dhe...