Connect with Us

All posts tagged "lajmërim"

Aktualitet 12:25 - 8 Qershor, 2019

“Si asnjëherë më parë”/ NASA bën lajmërimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhë

Duke filluar nga viti 2020 ju do të keni mundësi të vizitoni Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës dhe do të hapë stacionin për turizëm dhe mundësi tjera...

Aktualitet 20:07 - 17 Dhjetor, 2017

Protesta e nesërme/ Ja akset që duhet të evitoni, ose…

Nesër në orën 09:30 do të mbahet protesta e PD. Burime nga Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, bëjnë me dije se do të bllokohen disa rrugë,...