Connect with Us

All posts tagged "lajm i keq"

Opinione 19:33 - 7 Mars, 2020

Nga Altin Goxhaj/ Venecia si lajm i mirë për Metën dhe… Ramën e Bashën por i keq për ne!

Komisioni i Venecias i dha te drejte Presidentit per kapjen e Gjykates Kushtetuese nga EDvEri, pra Ministrja e Drejtesise ka falsifiku, ka abuzu pra ka shkel...

Sali berisha ish kryeminister i Shqiperise
Aktualitet 19:10 - 6 Prill, 2019

“Uroj të mos zbatohet”/ Berisha jep lajmin e keq për shqiptarët

Ish kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka bërë publik një rekomandim të Komisioni të Kontrollit të Buxhetit i Parlamentit Europian (CONT) dhe...

Aktualitet 20:06 - 8 Nentor, 2018

Për një Evropë post-Brexit/ Pasardhësi i Angela Merkelit mund të jetë një lajm i keq

Nga Alan Posener Gjatë 3 viteve të fundit, kam marrë shumë telefonata nga mediat britanike, duke më pyetur nëse Angela Merkel kishte marrë më në fund...

Aktualitet 13:57 - 13 Gusht, 2017

Masa të shtrënguara në pikat kufitare/ Lajm i keq për personat që duan të kërkojnë azil

  Policia kufitare ka vijuar punën për ndalimin e personave që kanë si qëllim kalimin e kufirit për të kërkuar azil. Sipas policisë deri tani 39...

Aktualitet 22:53 - 10 Mars, 2017

Lajm i keq për ata që duan të blejnë Galaxy S8

Telefoni i ardhshëm i Samsungut, Galaxy S8, nuk do të dalë në treg në datën që ishte parashikuar se do të dilte. Kompania ka shtyrë për...