Connect with Us

All posts tagged "Laert Vasili"

Lajme 14:26 - 27 Shkurt, 2020

Video-“Do të të vras”/ Roza Lati i hidhet në prehër Laert Vasilit, Rita shuan “sherrin”

Roza Lati dhe e ëma e saj Rita, kanë qënë të ftuara në emisionin e ‘Soiree’ mbrëmjen e djeshme ku nuk kanë munguar batutat. Roza është...

Kronika 19:51 - 23 Dhjetor, 2019

Sherri mes artistëve/ Teatri Kombëtar rreshtohet krah Laert Vasilit: Dënojmë dhunën

Institucioni i Teatrit Kombëtar ka reaguar lidhur me sherrin mes aktorit Laert Vasili me anëtarët e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar. TK është rreshtuar krah...

Lajme 21:07 - 22 Dhjetor, 2019

Laert Vasili përfundon në spital/ Rrjeti “shpërthen” në meme: Në maternitet nga dhimbjet e Rilindjes

Sherri mes aktorëve tek Teatri Kombëtar, ka bërë bujë ditën e sotme. Aktori Laert Vasili pretendon se regjisori Robert Budina e ka kapur për fyti e...

Politikë 20:13 - 22 Dhjetor, 2019

“Qeveria i lëshon “qentë” natën te Teatri për të grisur afishet/ Dekoratën e jep bashkia”

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas sherrit të ndodhur mes aktorëve para Teatrit Kombëtar. Manjani e ka cilësuar Vasilin si “qen” që qeveria...

Politikë 19:37 - 22 Dhjetor, 2019

Foto-Laert Vasili imiton Ramën/ Regjisori i nxjerr “të palarat” pas sherrit

Regjisori Kastriot Çipi ka reaguar pas sherrit mes aktorëve të Teatrit Kombëtar, si pasojë e të cilit Laert Vasili ka përfunduar në spital. Çipi ka publikuar...

Lajme 19:15 - 22 Dhjetor, 2019

Sherri me Laert Vasilin/ Reagon Aleanca për TK: Nuk e dhunuam, na provokoi qëllimisht

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka reaguar lidhur me dhunën e ushtruar mbrëmjen e djeshme ndaj aktorit Laert Vasili. Aleanca pretendon se e gjithë ngjarja ishte...

Lajme 18:23 - 22 Dhjetor, 2019

Video-Laerti apo aktorët/ Kush provokoi dhe solli përplasjen?

Një sherr i madh ka ndodhur mes artistëve mbrëmjen e djeshme për çështjen e Teatrit Kombëtar. Artistët kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin për grisjen e një...

Kronika 16:11 - 22 Dhjetor, 2019

Sherr mes artistëve/ “Robert Budina i fut duart në fyt Laert Vasilit, aktori përfundon në spital”

Një sherr i madh ka ndodhur mes artistëve mbrëmjen e djeshme për çështjen e Teatrit Kombëtar. Arstistët kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin për grisjen e një...

Lajme 22:24 - 9 Dhjetor, 2019

Plas debati/ Aulon Kalaja i kërkon “llogari” Vasilit: Çfarë ke bërë këto 13 ditë, mos trego histori

Emisioni i sotëm “360 gradë është shoqëruar me debate mes aktivistit Aulon Kalaja dhe aktorit Laert Vasili. Vasili kërkoi që secili të mbajë përgjegjësi dhe të...

Politikë 22:34 - 21 Tetor, 2019

“Jo” për negociatat/ Nuk përmbahet Vasili, ironizon Macron në frengjisht: Jam unë, a je mirë?

“Kush janë këta që hanin londe, në shekullin e pestë dhe të gjashtë kur ne kishim universitete në Apolloni, kur ne nxirrnim perandorë tek Perandoria Romake...

Aktualitet 13:38 - 30 Nentor, 2018

Degradon debati live/ Altin Basha “sherr” me Laert Vasilin

Mbrëmjen e djeshme të ftuar në studion e emisionit të Artur Zhejit ishin dy regjisorët Altin Basha dhe Laert Vasili, të cilët u përplasën në akuza...

Aktualitet 21:42 - 18 Qershor, 2018

“Qurrash, lëtyrë, bir kur*e”/ Laert Vasili u kthen përgjigje kolegëve artistë

Aktori Laert Vasili është i ftuar në emisionin “Studio e hapur” të gazetares Eni Vasili, ku po diskutohet mbi temën “A duhet shembur godina e Teatrit...