Connect with Us

All posts tagged "lady"

Kryesore Show Biz 21:05 - 1 Gusht, 2019

Çfarë ndodhi? Ish-gruaja e partnerit të ri të Lady Gaga-s “thumbon” me një mesazh indirekt këngëtares

Prej disa muajsh portalet u “mbushën” me lajmet se këngëtarja e njohur Lady Gaga ishte në një lidhje me aktorin Bradley Cooper. Por së fundmi ajo...

Kryesore Show Biz 13:10 - 18 Mars, 2019

“Është kompliment i madh”/Këngëtaren shqiptare e krahasojnë me Lady Gaga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Koçi, e njohur në mbarë botën si Ava Max që pas suksesit të këngës ‘Sweet but psycho’  është bërë mjaft e...

Kryesore Show Biz 10:17 - 27 Shkurt, 2019

Merr fund lufta mes Lady Gaga-s dhe Madona-s, këngëtaret pajtohen pas shumë vitesh armiqësi

Për më shumë se një dekadë mes Madonës dhe Lady Gaga ka pasur një situatë të tensionuar. Gaga ishte krahasuar me Mbretëreshën e Popit Madonna-n që...