Connect with Us

All posts tagged "Laci"

Aktualitet 21:28 - 14 Shtator, 2018

“Gazetarët nuk raportojnë dot normalisht”/ Artan Hoxha flet pa dorashka për Laçin

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Provokacja” të Mustafa Nanos, në ABC News, ka komentuar situatën kriminale në Laç dhe se si gazetarët në...

Aktualitet 11:04 - 12 Gusht, 2018

Skënderbeu gati për finalen/ Ky do të jetë formacioni ndaj Laçit

Skënderbeu i drejtuar nga Orges Shehi është gati për finalen e Superkupës së Shqipërisë kundër Laçit, që do të luhet sot në orën 19:45 në “Selman...

Aktualitet 19:01 - 2 Gusht, 2018

Laçi i thotë lamtumirë Europës/ Molde ‘kockë e fortë’ për kurbinasit

Laçi nuk mund të shkonte më shumë së turi i dytë në Ligën e Europës. Kurbinasit janë mundur nga norvegjezët e Moldes në shtëpi, me rezultatin...

Kryesore Show Biz 14:15 - 5 Prill, 2018

Kush tha që Capital T nuk është nga Laçi?/ Përgjigjia që këngëtari i jep Bes Kallakut

Është shumë interesante kur shohim në rrjete sociale se personazhe të ndryshëm publikë në Shqipëri, që ndonëse mund të mos jenë miq të ngushtë, kanë komunikim...

Aktualitet 17:54 - 5 Tetor, 2017

Tenton të vetëvritet 18-vjeçarja

Një 18-vjeçare ka tentuar të vetëhelmohet, për arsye që ende mbeten të pazbuluara. Sipas burimeve policore vajza nga Laçi ka përdorur ilaç rrobash dhe ndodhet në...

Aktualitet 20:35 - 18 Prill, 2016

Të fshehtat e jashtëzakonshme të Laçit

Nga Marin Mema Historia e Laçit, jo thjesht e qytetit por edhe emrit të tij, lidhet me vitet që ai ka mbi shpinë, që prej krijimit...